• Новак
Jayеј Стронгвотер Маргери лале 5 x 7 рамка - Делфт Градина сина

Jayеј Стронгвотер Маргери лале 5 x 7 рамка - Делфт Градина сина

Вреднување на стоката:
DEN 256.00

Пристапност
Во достапна форма

Пролетен букет од лалиња и единечна обвивка за крин околу рамка со врежана цветна цветна цвет; Секој цвета целосна димензионална резба Заеден во питтер, завршена во злато 14К, самата рамка се мие во тенок слој на засенчена сина емајл за да се овозможи да се блесне златната цветна шема. Лалињата и крин се деликатно насликани во свежа палета крем до кобалт -емајли инспирирани од морнарица и бели кинески порцелани и се нагласени со кристали Сваровски. Секоја рамка индивидуално создадена од нашите најдобри занаетчии на работилницата за островот Jayеј Стронгвотер Рода. Со нашиот потпис, прободена флур-де-лис метална задна плоча и киксот-оваа рамка е навистина убава од кој било поглед. Дизајните на Jayеј Стронгвотер се вкоренети во правење накит и потсетуваат на убава, старост на светска светлина. Секое парче е прецизно рачно изработено и измешано со полу-скапоцени камења, честопати бараат недели да се завршат. Материјали : Путер со злато од 14 килограми, рачно-емајлиран и рачно поставен со кристали на Сваровски од работилницата за островот Jayеј Стронгвотер Род Ајленд. Димензии : 8,25 ”W x 10,75” H. стои вертикално или хоризонтално. Пролетен букет од лалиња и единечна обвивка за крин околу рамка со врежана цветна цветна цвет; Секој цвета целосна димензионална резба. Заеден во питтер, завршена во злато 14К, самата рамка се мие во тенок слој на засенчена сина емајл за да се овозможи да се блесне златната цветна шема. Лалињата и крин се деликатно насликани во свежа палета крем до кобалт -емајли инспирирани од морнарица и бели кинески порцелани и се нагласени со кристали Сваровски. Секоја рамка индивидуално создадена од нашите најдобри занаетчии на работилницата за островот Jayеј Стронгвотер Рода. Со нашиот потпис, прободена флур-де-лис метална задна плоча и киксот-оваа рамка е навистина убава од кој било поглед. Дизајните на Jayеј Стронгвотер се вкоренети во правење накит и потсетуваат на убава, старост на светска светлина. Секое парче е прецизно рачно изработено и измешано со полу-скапоцени камења, честопати бараат недели да се завршат. Материјали : Путер со злато од 14 килограми, рачно-емајлиран и рачно поставен со кристали на Сваровски од работилницата за островот Jayеј Стронгвотер Род Ајленд.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Облека и панталони за складирање на кутии за складирање на кутии за облека за домаќинства, фармерки, фармерки, кутија за складирање,

DEN 1192.00

Под одделение за саќе Складирање на голем капацитет, преклопување, без мирис Целосен костум за тело...

Алаза 50 L преклопени алишта за перење, симпатична коала опкружена со лисја што се појавуваат контејнер/организатор за складирање

DEN 367.84

Големина : 15,7 x 15,7 x 18,5 инчи, 50 L лесни материјали : овој спречувач е изработен од полиестер, повеќенаменски

Јуесфз Бакарен Лист Еднострани Облечени Плочи За Заварување Лемење Проводни Занаети Со САМОДОВЕРБА Рачно Изработен Материјал Месинг Плоча

DEN 1213.12

Сечење Со Професионална машина за сечење, безбедно користење Добар во електрична спроводливост, топлин

Сандали за платформа за клинови мода модни гроздобер гладијатор сандали отворени пети глуждот бути чевли за пешачење на отворено

DEN 286.40

ниски клин сандали за жени Направени во САД или увезени Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелат

Пауланку 8 Парчиња Прилагодливи Стеги За Вклучување, Стеги За Брава За Тешки Работи, Повлечете Брави за Врати, Ормари, Дрвени Кутии,

DEN 239.84

●Детална ДИМЕНЗИЈА € 150kg / 330 Lbs капацитет на држење, растојанието за инсталација е прилагодливо, максим

Совршен капак за прашина, црна винилна покривка за HP Laserjet Pro MFP M255DW ласерски печатач, анти -статички и водоотпорни димензии на покритие

DEN 383.84

Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци з

Награди Во Училницата Нуобести Божиќни Гуми За Бришење Цртани Моливи: 20 парчиња Божиќни Гуми За Бришење Студенти Студентски Канцелариски

DEN 188.48

сакате уникатна гума за бришење што го привлекува вниманието на другите? Овие божиќни елементи гума се �

Абоофан среќен Божиќ дрвена врата знак рустикален фарма куќа венец знак круг дрво виси плакета за зимска Божиќна празница од влезната врата

DEN 174.24

Дрво Приврзокот може да се обеси во дневната соба, прозорецот, вратата и другите места за украсување...

Торба За Складирање со патент, Торба За Преклопување На Торба За Складирање На Утешител За Утешители На Кралот/Кралицата, Перници, Ќебиња,

DEN 2.00

ДИЗАЈН СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Големина на производот : Л : 60х40х30см / 23, 62х15, 75х11, 81ин ; М : 55х35х25см / 21, 65х13, 78х9, 84�

Собрание на количка со 4 тркала за ролери за инсталација на електрични дигалки со 1-5/8 широк и сите 1-5/8 или повисок канал за тивка и стабилен

DEN 1599.84

Одлично за инсталација на електрични дигалки, секое склопување со количка со 4 тркала нуди поддршка од т

јамка Храна Одделение Црево Бпа Слободен, Висок Притисок Плетенка Јасно Пвц Флексибилни Цевки, Тешки Засилени со 4 х прстиња Вклучени,

DEN 287.84

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Пвц цевките се совршено дизајнирани за општа употреба како што се подготовка на пиво, ис

Сименс 3SB34 03-0A Контакт блок, терминал за завртки, монтирање на предната плоча, 2 контакти 65мм Длабочина за монтирање, 1 NO + 1 NC контакт

DEN 212.96

Префрлете го блокот со два контакти, терминали од типот на завртки Монтажа на предната плоча, длабочина

Индиски полици 2 куки за пакувања | Куки за палто на фармата | Кука за бања со повеќебојни | Дрвени куки за клучеви Декор на wallидови |

DEN 1147.68

[Карактеристики] Нашата кука за висина на завртки е 'рѓосана, еднократна, огноотпорна, водоотпорна, густ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.