• Новак
Делови за алатки Отворач на шишиња за ладење R22 R134 R410 R600A ладилник отворен вентил автомобилски климатизација Поправка Зголемете ги алатките за флуор

Делови за алатки Отворач на шишиња за ладење R22 R134 R410 R600A ладилник отворен вентил автомобилски климатизација Поправка Зголемете

Вреднување на стоката:
DEN 1142.88

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Делови за рачни алатки Број на модел : T383. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Употреба : Дома DIY. Тип : Делови за рачни алатки. Број на модел : T383. Материјал : Челик од хром-ванадиум. Употреба : Дома DIY. Погоден опсег : R22 R134 R410 R600abottle Специфичноста на устата : Тип : Делови на алатката за раце Број на броеви : T383 Material : Chrome-Vanadium Steel Usage : Home DIY.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Clispeed 10 парчиња гуми за автомобили за автомобили Алатка за велосипеди за велосипеди за велосипеди Вентила за отстранување на јадрото,

DEN 0.67

Алатка за двојно единечен вентил за вентил на главата, алатка за вентил Шредер повеќе, безбедна и сигурн

Аутомотивните алатки SewACC Алатки за автомобилски алатки 30PCS комплет за алатки соблечен автомат за вежбање RE алатка Компатибилен професионален

DEN 1.33

Вметнување за поправка на хеликоил : Главно се користи за санирање или замена на оштетените или излупен�

Висвиќ 3 парчиња/Постави хидрауличен цилиндер клипни шипки запечатете ја алатката за инсталација U-cup автоматски додатоци корпа за

DEN 399.84

Да се ​​направи помала големина од дупката за жлезда со вртење на заптивката во форма на омега може да �

Ultechnovo 1 поставен тест молив кола кола на напон тестер за автомобили за автомобили со индикатор за светло премиум автомобилски тестер

DEN 1.00

Тестер за сонда Изолираната рачка, безбедна за одржување, одлична и практична, прекрасна корисна функци

Yugtcen Leaging Puller 2 вилица, прилагодлива опрема за влечење на менувачот Две алатка за влечење на воланот за влечење, алатка за поправка

DEN 0.33

Користете две вилици за да го фатите лежиштето Ротирајте ја манделата со конецот Извлечете го лежиштет�

Алатка за инсталирање на мотори за влечење на пумпата за инјектирање на ваша алатка и алатка за забрана за забрана за мотори за мотори

DEN 467.20

Апликација : Повлеч на опрема за инјектирање работи на мотори Cummins Dodge Ram Bosch VE P7100 VP44 4 BT 6 BT Алатката за заб�

Делови за алатки за автомобили без бодли за отстранување на забивање на заби за отстранување на алатки за влечење T-бар со попуст на роза црвена

DEN 1.67

Ова е кревач на влечење што управуваше со рака за лесно влечење на чешмите Направено од врвни материјал�

Широка уста Флексибилна инка со рачка, автомобилска флекс инка, големи пластични автомобилски инка, флексибилно продолжение на плунката, филтер

DEN 2.00

❣ ❣ ❣ ❣ 3функција сет на инка со широка уста вклучува 1 екстра голема инка за пластика со широка плунка �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.