• Новак
Колумбија женски замрзнувач III фустан

Колумбија женски замрзнувач III фустан

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 89% полиестер, 11% еластан. Повлечете го затворањето. Напредна технологија : Columbiaенски замрзнувач III фустан на Колумбија ја карактеризира нашата ткаенина за прицврстување што ја повлекува влагата од телото, напредната технологија за ладење и UPF 30 заштита од сонце што помага да се блокираат UVA и UVB зраците. Активно вклопување : Овој затегнат фустан за перформанси има активна вклопување што останува удобно за време на активните денови. Истегнување ткаенина : Полиестер и еластан-мешавина ткаенина обезбедуваат истегнување, удобност и широк спектар на движење. Разновидна : Стилската силуета и удобната ткаенина го прават овој фустан секој сон на женски риболов. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Ентузијастите на риболов се радуваат : Овој фустан за замрзнување III за жени во Колумбија е совршен за активни денови надвор на вода. PFG линијата на Колумбија е сакана од сите, но специјално дизајнирана со риболовци на ум. Комбинацијата на висококвалитетна ткаенина и активна силуета го прават овој фустан главен. Супериорната технологија и материјали на Колумбија се она што ги постави нашите парчиња се дел од останатите. Полиестер и еластан-мешавина ткаенина обезбедуваат истегнување и активно вклопување за широк спектар на движење. Нашата ткаенина од ткаенина помага да се повлече влагата од телото за да ве одржи кул, додека нашата технологија за ладење на потписи помага да се ослободи топлината за да ви помогне да се чувствувате поладно дури и на најжешките денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски Спортски Градници Висока Поддршка Жица-Слободен Кожата-Пријателски Бралети Чипка Водат Отстранлив Поместена Широк Ремен Назад

DEN 2.67

+БЕЛЕШКА ЗА ГОЛЕМИНАве Молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини на сликата пред да ја �

Ефини 6.0 Кт Перница Сече Ангажман Прстен За Жени, 18к Позлатени Стерлинг Сребро Симулирани Дијамант Бел Сафир Ветување Прстен Со Накит

DEN 3.33

€Висок Квалитет●Изработен ОД кубна цирконија ОД 5А одделение, нашиот веренички прстен за сечење перни�

Лабави Маици За Жени-Обични Летни Валани Кратки Ракави V Врвови На Вратот Странични Сплит Маици Вратоврска Боја Печатење Блуза Врвот

DEN 2.00

●Топли Совети● Генеричката Табела Со Големини не е нашата големина Ве молиме Внимателно Погледнете Ја

Зимското руно Xipcokm, зимско руно, наредени хеланки со високи половини, затегнати дебели панталони дами кашмир термички панталони остануваат

DEN 3.33

100% полиестер Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табел�

Аолиграс Кубни Цирконија Цветни Свадба Невестата Лента За Глава Циркон Матурска Партија Глава За Жени ЦЗ Невестински Тиара Додатоци

DEN 526.40

●Материјал : Кубни Цирконии со Микро Влошки, металот е бакар обложен со вистинска платина, не е лесно да

Чизми За Жени Со Женски Чизми Со Потпетици Мода Удобни Шилести Прсти Со Дебела Пета Страничен Патент Еднобојни Есенски И Зимски Женски

DEN 592.00

100% Вештачка кожа Високи чизми за жени чизми до колена женски чизми чизми до бутови чизми на платформа же

Ииус Високи Момчиња Кратко За Жени Удобни Меки Хипстери Долна Облека Беспрекорна Целосна Покриеност Гаќи За Дишење Еластични Гаќи

DEN 0.67

100% памук Quodoir footy foot, клуб, спиење, годишнини, брачни ноќи, меден месец, Денот на Вљубените или специјални �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.