• Новак
Винилрус пренесување на топлина винил-12 ”x 25ft небо сино железо на винил ролна за кошули, htv винил за силуета cameo, cricut, лесен за сечење и плевел

Винилрус пренесување на топлина винил-12 ”x 25ft небо сино железо на винил ролна за кошули, htv винил за силуета cameo, cricut, лесен за

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

【Лесно за сечење и плевење и пренесување】 Винил винил винил е дизајниран за украсна облека за облека Неговата оптимална дебелина го олеснува намалувањето без да предизвика оштетување на чистиот филм. Поддршката е чувствителна на притисок и температура, што го прави без напор да се пренесе на која било маица. 【Трајни и машини за перење】 Нашиот HTV винил има врвна лепливост, тие непречено се придржуваат кон ткаенината по пеглање, и може да се мие повеќе пати без да избледи, лупи и пука. Се препорачува да почекате 24 часа пред да го извршите првото миење. 【Еко-пријателски и користење широко】 Нашето HTV железо на винили е направено од SGS овластени еколошки материјали, совршени за украсување на детска облека и додатоци. HTV винил е погоден за ткаенина од памук, полиестер и памук, итн. Може да се користи за дизајнирање на чевли за платно, маици, торби, палта, капи, перници, престилки и чанти. 【Заштеда на пари】 Секоја винил ролна за пренос на топлина мери 12 "x 20ft и може да се прилагоди по волја за да се намали непотребниот отпад. Совршени за душеци за сечење 12x12" и 12x24 "Нашето железо на винил е компатибилно за сите машини за сечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Многу од 3 покер Аце на лопати дијаманти клубови срца коцки картички глупости коцкање дама среќа Лас Вегас извезени апликации за лепенки за

DEN 132.64

Мерења во инчи : коцки, високи 2,38 за ширина од 3,5; Аце на лопати, широк 2 до 3 високи; Четири аса, високи 2,5 за

МАТ за сечење на светлина за производител на крцкање/Истражете 3/воздух 2/воздух/еден, 12x12 лепило лепливо ватирање на ватирање, скрати

DEN 1.33

❥ ????????? ?? ?????? Овие душеци за зафаќање можат да ги придружуваат занаетчиите, ватенките, студентите по уме

Сон решенија САД најголемиот дел од гуска надолу Пополнување 700 Пополнете моќност- природно бело, без пердуви-Пополнете удобности,

DEN 825.92

Природна гуска надолуизвори од унгарски гуски, нашето пополнување е без пердув, ултрамек и хипоалергич�

Дрвени копчиња за Ноќта на вештерките Колекција Новина копчиња за теми празници и сезони за DIY занаети за занаети за шиење за шиење и други

DEN 2.33

Околу 50 копчиња и украси од предмети и бои со теми од Ноќта на вештерките Совршено за додавање на личен д

Абаодам срцев венец занаетчиство занаетчиски занаети Детски накит скулптури топки бели полистирен форми мазни топки бело моделирање

DEN 0.33

Articiales Para 【Лесно е да се создаде】 Декорирајте зима, Божиќ и нови години со нашиот занает за DIY уметности

1 торба/15 Постави невидливи мали пластични копчиња за прицврстување на копчињата за шиење на копчето Притиснете го копчето за шиење облека

DEN 79.84

Овие копчиња се изработени од пластика Цврст и издржлив и има долг животен век Тој е невидлив и може лес�

Генеричка сребрена должина 1,7 Внатрешен дијаметар овален прстен од јастог од јастог на јастог со преклопување со 1 клучен прстен пакет од

DEN 0.33

Должина на јастог на јастог : 1,7 ", дијаметар на прстенот на клучот : 1" Snap Отворање на устата Максимална го�

Оф-бела ткаенина од чипка од свадба, чипка со тешка брада, цвеќиња извезена чипка, цветни 3Д прекрасна ткаенина од чипка, ткаенина од

DEN 0.67

Фиксна ширина : 51inches (130см) Материјал : висококвалитетна мека мрежа, полиестерски вез, секвенци, сатенски

Нолитој 10 парчиња занаетчиски пена бонбони трска 10см стиропор обликува бела пена за моделирање полистирен за занаетчиски божиќни

DEN 175.84

Декоративниот материјал на овој приврзок има добра текстура Иако е многу едноставен, всушност дизајнир

Ongонгјјујуан 1 ролна памучни пристрасни ленти за пристрасност, еластични памучни облоги покриени со фустани занаетчиски тапацир за

DEN 2.33

памук Ширина : 3см; Секоја ролна : 120 метри / 131 јарди Боја : светло жолта боја Пакување : 1 ролна (120 метри / 131 �

9 компјутери Велигден зајак железо на декорации за пренесување на топлина налепница железо на винил закрпи Велигден јајце 2023 Среќен

DEN 159.84

? и процес на сечење ? 【Интересен подарок】 Пријателите и семејството ќе бидат воодушевени што ќе ги доб�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.