• Новак
Carveit Дрво Случај За Galaxy S23 Ултра Случај 2023 [Природно Дрво &засилувач; Црна Мека TPU] Shockproof Заштитен Капак Уникатен &засилувач; Елегантен Дрвен Случај Компатибилен Со Sams

Carveit Дрво Случај За Galaxy S23 Ултра Случај 2023 [Природно Дрво &засилувач; Црна Мека TPU] Shockproof Заштитен Капак Уникатен

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

[Состав на производот] оваа дрвена футрола за телефон е и лесна и заштитна Составен е од природно дрво и висококвалитетна мека тпу (Термопластична тпу) подлога која е убава и заштитна. Оригиналниот дрвен панел ја покажува својата уникатност. Ова значи дека зрното од дрво на секој производ е различно. Откако ќе го добиете производот, ќе можете да ја цените неговата индивидуална и природна убавина. [Сигурност и зафат ] ergономски го дизајниравме аголот на работ на дрвото. Сите парчиња дрво се полираат рачно двапати по сечењето НА ЦПУ за да се обезбеди одлично чувство кога производот се држи. Ако купите производ со врежана шема, неговиот тродимензионален гравиран дизајн ќе го зголеми коефициентот на триење на производот, што ќе го направи посигурен за држење и помала веројатност да падне при секојдневна употреба. [Детални перформанси за заштита] двоен дрво+tpu слој обезбедува одлична отпорност на удари и капки. Внимателно го дизајниравме секој детал од куќиштето за да се осигураме дека до сите порти на вашиот телефон може да се пристапи нормално , а камерата и екранот имаат насочен покачен дизајн на куќиштето за да се осигура дека камерата и екранот не го допираат директно горниот дел од бирото кога телефонот е поставен рамно. [Компатибилност со додатоци] овој производ е компатибилен со стандардните БЕЗЖИЧНИ полначи ЧИ. Компатибилен е и со повеќето стандардизирани калени заштитни филмови. [Гаранција] ние обезбедуваме едногодишна гаранција за нашите производи. Ако имате било какви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате. [Состав на производот] оваа дрвена футрола за телефон е и лесна и заштитна. Составен е од природно дрво и висококвалитетна мека тпу (Термопластична тпу) подлога која е убава и заштитна. Оригиналниот дрвен панел ја покажува својата уникатност. Ова значи дека зрното од дрво на секој производ е различно. Откако ќе го добиете производот, ќе можете да ја цените неговата индивидуална и природна убавина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бебе е ладно надвор од салфетки, сино бебе, ладно надвор од украси за бебиња, момче, зимско чудо, декорации за туширање за бебиња, зимски

DEN 143.84

Прилагодено за зимски украси за туширање за бебиња, бебе, ладно надворешни украси за туширање, зимски сн

Заштитник на електрична лента за напојување, Superdanny 8 широко распоредени места и 3 USB порти, кабел за продолжување на рамен приклучок

DEN 303.84

【【11во1 станица за полнење】 Опремена со 4 заземјни места со 3постепени места, 4 излезни места со поларите

42 Инчен Лустер Тавански Вентилатор Модерен Кристален Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач 6 Брзина 3 Боја Затемнувачки

DEN 2.00

●Тивко и Заштеда На Енергија ● кристалниот тавански вентилатор прифаќа чист бакарен мотор, кој е моќен

FXLYMR Десктоп Шминка Огледало Убавина Огледало 1Pcs Бамбус Дрво Козметички Мини Огледало Компактен Пренослив Изглед Стакло Круг Новина

DEN 3.33

Овозможува Вашето Лице Е Јасно Видливо; може да се Користи За Шминка, Кожа, Бричење Итн Вкупната Дебелин�

Смешни Жолти Кокатиел Еднократно Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Контејнер За Канцелариска Работа Пикник Патување Со Рачка

DEN 3.33

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, апстрактна уметност Шарен држач за молив со голем капацитет за моливи за акварел, пенкало

DEN 239.84

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

Лофарис Тоа Е Близнаци Бебе Туш Позадина За Фотографија Розова Цветна Мала Принцеза Фото Кабина Позадина Прв Роденден Новороденче

DEN 2.67

€ Пакет : само 1 компјутер позадина Позадина Штанд или Клипови не се вклучени.Златното не е навистина зл�

Тастатура со боксови Компатибилна Со Престижио П Про-Слимки Блутут Тастатура - Со Позадинско Осветлување, Пренослива тастатура со/Практично

DEN 3.00

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Prestigio Q pro Вклучува интегрирана ТАСТАТ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.