• Новак
Стегач За Маса за крцкање, Вкупна Должина од 21 см 540 фунти Пренослива Цврста Фиксирачка Дрвена Обработка За Работа

Стегач За Маса за крцкање, Вкупна Должина од 21 см 540 фунти Пренослива Цврста Фиксирачка Дрвена Обработка За Работа

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Цврсто Стегање : Обезбедува цврсто стегање за стабилизирање на материјалот, оваа стегалка за крцкање во голема мера ќе ја поедностави вашата работа Широка Алатка : Овозможува широка примена при фиксирање на разни плочи, маса и така натаму за обработка на дрво, многу практично. Едноставен За Употреба : крцкалката е прилагодлива и работата е многу едноставна, исто така, максималното отворање може да достигне 16 см. Добар Материјал : Главно изработен од висококвалитетен материјал од хром ванадиум челик, многу цврст и издржлив за долготрајна употреба. Лесно Носење : вкупната должина од 21 см заедно со компактната големина носи поголема погодност за секојдневно складирање и носење. Цврсто Стегање : Обезбедува цврсто стегање за стабилизирање на материјалот, оваа стегалка за крцкање во голема мера ќе ја поедностави вашата работа. Широка Алатка : Овозможува широка примена при фиксирање на разни плочи, маса и така натаму за обработка на дрво, многу практично. Едноставен За Употреба : крцкалката е прилагодлива и работата е многу едноставна, исто така, максималното отворање може да достигне 16 см. Добар Материјал : Главно изработен од висококвалитетен материјал од хром ванадиум челик, многу цврст и издржлив за долготрајна употреба.

Главните карактеристики

Item Type:
Ratcheting Table Clamp
Material:
Chrome Vanadium Steel
Maximum Opening:
Approx. 16cm / 6.3in
Overall Length:
Approx. 21cm / 8.27in
Maximum Clamping Force:
540 lbs
Package List:
1 x Ratcheting Table Clamp:
Note:
Do not exceed the weight range. :

Избор на клиент

Градежни Блокови Чаши 10 мл Еднократно Тули Партија Деца Чаша Пластични Партија Чаши Со Капаци И Сламки За Блок Роденден Материјали И Услуги

DEN 671.84

Комплет Чаши Од Слама Од тули : ќе имате 24 парчиња пластични чаши од тули со 24 соодветни сламки во боја, в�

Bmisegm летна машка кошула машки летен летен случај на печатена кошула Краток ракав Спуштете го костумот со кошула од јака со костум за тело со

DEN 1.67

Туника костум наставници маички шифон маички мажи црна кошула маичка африканска кошула јака маичка кош

БРКЕВИ Женски Готски Коктел Фустан Клучалка Мрежа Ѕвонче Ракав Колено Замав Гранџ Фустан Плисиран Мини Фустан Јака Матурска Облека

DEN 2.67

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на кучињата скитници Да Купат 2 заштедете дополнителни 15%, Нар

ibasenice 3 сетови камера играчки музички играчки деца музички играчки за природни играчки за деца лажна камера играчка смешна микрофон

DEN 0.33

Креативна играчка за микрофон : Прекрасен подарок за вашите деца, можете да се забавувате во текот на це�

Цветни маици за жени за жени чипка V-вратот без ракави на врвови на летни обични графички маици лабави вклопени во блузи од туника

DEN 300.64

Исечени резервоари за жени Врвовите на резервоарот за тркачки бек за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве м�

HFBTE TUF-2000m Ултразвучен мерач на проток на мерачи на проток Модул Тип со ТМ-1 и ТЛ-1 2 Пар Трансдуцер се нанесува на дијаметар на цевки

DEN 4768.00

❤❤ (1) мала големина, лесна за носење и инсталирање ❤❤ (2) Модулот може да се користи сам како мерач на пр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.