• Новак
Мотанар Пакет од 2 Преклопни Безбедносни Ножици Преклопен Џеб Остри Ножеви За Патување Ножици За Сечење-Може Да Висат На Вашиот Синџир На Клучеви

Мотанар Пакет од 2 Преклопни Безбедносни Ножици Преклопен Џеб Остри Ножеви За Патување Ножици За Сечење-Може Да Висат На Вашиот Синџир На

Вреднување на стоката:
DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

Совршено носете во џеб, чанта, ранец или комплет за прва помош Одлично за Кујна, Уметност и Занаети, Училница и Бележник. Постои една дупка на зафат што е многу погодно да се закачи на синџирот на клучеви, нема да се грижите дали ќе го изгубите. Хуманизиран дизајн на преклопување скријте го остриот нож, тоа е брзо безбедно кога не го користите, исто така избегнувајте ја потенцијалната опасност за детето. Расклопена Големина : 10 х 5см/4 'х 2' (Л*В). Затворена Големина : 8,9 х 2,5 см/3,5 'х 1'(Л*В); Материјал : нерѓосувачки челик. Пакет од 2, идеален за сечење во тесни простори, брзи парчиња и кастри. Спецификации : преклопни безбедносни Ножици Пакет од 2 Бои : Сребрен/Златен/Црн Материјал : 100% Нерѓосувачки челик Расплетувана Големина : 10 х 5см/4' х 2'(Л*В) Затворена Големина : 8,9 х 2,5 см/3,5 'х 1' (Л*В) Идеален За сечење во тесни простори, брзи исечоци и конец за отсекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски фустан форма манекен торзото, 61-69 инчен висина прилагодлив манекенски штанд, реален модел дисплеј на телото, метална основна облека

DEN 1.67

【Прилагодлива висина】 : Овој манекен има прилагодлив метален штанд, манекенската торзо висина може да

Zdawnn Платен кабли на тастатурата од 1,5 милиони калем тип-Ц до USB A со одвојлив конектор за авијатичар.Фа тастатура/таблет за игри/таблети

DEN 1.00

Професионален обратен дизајн на серпентина, користејќи висококвалитетна бакарна жица со алуминиумска

Производител на етикети Phomemo P12, Bluetooth безжичен мини етикета Производител на машини за повеќекратни етикети, производител на етикета

DEN 0.67

[2023 Верзија за надградба] Ние ја комбинираме машината за производител на етикети со паметниот уред, што

BZB женски руфле атлетски шорцеви лесни удобни вежби за теретани трчање јога хеланки трендовски спандекс шорцеви топли панталони

DEN 191.68

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Shortsемони шорцеви од руфли се истегнуваат, дишат, еласт

Божиќна Жична Кадифена Лента Со Кадифе Од Златен Раб Водоотпорна Лента За Завиткување Кадифена Декорација Лента За Божиќни Венци Лакови Цветни

DEN 207.84

Детали за производот : ќе добиете 1 ролна Од 100 јарди Божиќна жична кадифена лента во нашиот пакет, ширина

Божиќен украс за готвење на ѓумбир момче - Персонализирани Божиќни украси од ѓумбир - уникатни подароци за Божиќни чувари за момче пекар

DEN 2.00

Орнаментот не поддржува персонализација од страна на продавачот бидејќи директно се исполнува Можете �

Пернопедска перница за ортопедско седиште и лумбална перница за поддршка за канцелариски стол меморија од пена за автомобили со перниче со

DEN 2.00

Обидете се и одете на состаноци за одење што можат да бидат дишење и пролетни страшни идеи Исклучете ја �

Г-дин Пен-лепливи магнетни чаршафи, 8 x 10, 4 пакет, магнетски лист, магнетна хартија, магнетски листови, магнетни чаршафи со лепило, флексибилен

DEN 3.00

Добијте креативни и направете свои сопствени украси за која било метална површина со магнетски листови

АИЗИР Анти-сина светлина против радијација плазма закрин ТВ-заштитен екран заштитник против филтер за гребење LCD LED Matte заштитен филм

DEN 614.40

Мултислој против сина заштита од светлина : Заштитникот на екранот има најнова мултислојна технологија

Издржлив клип за издржливост на клип, држач за шкурка, абразивна алатка DIY занаетчиски занаетчиски полиња за полирање за завојување - мелење

DEN 1.00

Боја : плоштад Пакетот вклучува : 1pc x Полза за полирање на шкурка Забелешка : 1 Поради разликата во светли�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.