• Новак
В. Технологии пиштол за спреј CAT-X

В. Технологии пиштол за спреј CAT-X

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Големини на млазницата : 1,0,1 Екстремна атомизација на материјалот, екстремна брзина на примена на материјали. Екстремна ефикасност на трансфер. Пасус од течност од не'рѓосувачки челик. Лесна со рачка ергономија, лесна со рачка ергономија. Големини на млазницата : 1,0,1. Екстремна атомизација на материјалот, екстремна брзина на примена на материјали. Екстремна ефикасност на трансфер. Пасус од течност од не'рѓосувачки челик. Лесна со рачка ергономија, лесна со рачка ергономија.Technologies Нов професионален пиштол за спреј за фино завршување. Обезбедувајќи екстремна атомизација, ракувајте со ергономија и испорака на течности супериорни во однос на сите конкурентни пиштоли на пазарот денес, CAT-X ќе ги надмине сите ваши потреби за завршна обработка. Достапно во 6 уникатни дизајни за рачки. Е-пакетите вклучуваат еден од нашите врвни пиштоли за спреј со линија со 3 различни големини на игли и млазници за прскање широк спектар на материјали, заедно со други додатоци за да го направат ова вреден и ефикасен комплет за пиштол за спреј за индустријата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нов професионален механичар за прилагодување на алатката за прилагодување на сопирачката за крварење и вакуумска пумпа за мерач на

DEN 3.00

Професионална механичка алатка; Алатката за крварење на сопирачките и комплетот за вакуумска пумпа го �

Sumnacon гуми за гуми лажица сет, тешки моторцикли со моторцикл велосипедска гума за алатки за алатки, 3 парчиња лажица за менување на лажица +

DEN 265.44

Одлично за некој што има повеќе од еден мотоцикл и сака да заштеди по цена на промена на гумите Должинат�

Сет на клучеви за филтрирање на маслото Атнхинг, алатка за отстранување на филтрирање на филтрирање на маслото од 2 парчиња, Универзални

DEN 620.80

Може да имате : Сетот за прилагодлив филтер за филтрирање на маслото со 2 парчиња вклучува 12инчен и 16инч

lxiluv Dent Puller грејач, отстранувач на заби за поправка на метал, мост на мост и DIY тело за отстранување на телото, за вдлабнатини на возилото/вратите

DEN 1169.60

♦ 【Брза поправка и без оштетување боја】 се користи за меки вдлабнатини Може да ги поправи меките вдлаб

Стегач за менувач на гуми, менувач на гуми Универзален раб за стегање Централна алатка за прицврстување на алатката, најлонски гуми за

DEN 3.33

❤ 【Премиум материјал】 Универзален менувач на гуми изработен од висококвалитетна пластика, издржлив и

Xtool D8 автомобилска дијагностичка алатка 2023 најновата со 3-годишно бесплатно ажурирање, двонасочна контрола, кодирање на ECU, 38+ услуги,

DEN 11184.00

➤ 2023 Нов надграден Скенер за ситевоедно, надграден VER на XTool D7➤ како XTool 2023 Нов надграден автомобилски ск

Урпро дигитален мерач на мерач на мерачи, тестер за истекување на температура на вакуум, ладилник за климатизација и пумпи за топлина

DEN 3.33

Тип на ладење : 83 типови Selectable Refrigerants : R11, R12, R123, R124, R125, R1270, R13, R134 A, R14, R141b, R142b, R143 A, R152 A, R170, R21, R218, R22, R227 E, R23, R23

Pit Posse 302BK Шест шише Аеросол спреј може да се појави држач за решетки 23 Caddy - изработен во САД - Организатор за складирање на продавници

DEN 1.00

✅ Лесно се инсталира на бетонски гаража wallид, сув wallид, дрво или челик затворени столпчиња за приколка �

Алатки за велосипеди за велосипеди за велосипеди Алатки за одржување на алуминиумска легура во боја, планински велосипед поправка со

DEN 630.08

Алатки за поправка на гуми 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】 【Поглед�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.