• Новак
Kxdfdc прилагодлив компјутер за ладење на компјутер 12cm вентилатор компјутер случај на вентилатор ладилник за ладилник за ладилник за ладилник

Kxdfdc прилагодлив компјутер за ладење на компјутер 12cm вентилатор компјутер случај на вентилатор ладилник за ладилник за ладилник

Вреднување на стоката:
DEN 1776.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на артикалот : вентилатор за ладење на компјутер Материјал : Абс. LED светло, двојна решетка, изгледа многу кул. Хидраулични лежишта, тивка работа, трајно за употреба. Тој нуди одличен ефект на ладење за да се зголеми долговечноста и стабилноста на системот и компонентите. Име на артикалот : вентилатор за ладење на компјутер. Материјал : Абс. LED светло, двојна решетка, изгледа многу кул. Хидраулични лежишта, тивка работа, трајно за употреба. Тој нуди одличен ефект на ладење за да се зголеми долговечноста и стабилноста на системот и компонентите. LED светло, двојна решетка, изгледа многу кул. Хидраулични лежишта, тивко работење, издржливо за употреба. Тоа нуди одличен ефект на ладење за да се зголеми долговечноста и стабилноста на системот и компонентите. Светло, тивка, ефикасна дисипација на топлина, Големина на вентилаторот на вентилаторот : 12cm x 12cm x 2,5см/4,72 "x 4,72" x 0,98 "(приближно.) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите . Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 x вентилатор за ладење на компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џен Симпсон Дизајн Опкружете Се Со Среќа Водени Весник, Пет Минути Весник, Дневен Благодарност &засилувач; Размислување Весник, Манифестација

DEN 436.80

ВЕСНИК ЗА БЛАГОДАРНОСТ И СРЕЌА Минимален и лесен за употреба Простор за да останете позитивни и да разм�

Horeset Сино Печатење Новина Козметичка Торба За Жени Пренослив Двонасочна Патент Шминка Торба со 5 Четка Слотови За Бизнис Патување

DEN 0.33

●Совршена Големина : 8,5 "Л х 5,7"В х 2,5" ДПренослив И висок капацитет може Да се стави Во вашиот ранец и бага�

Галакси Ангел Аниме Лаптоп Ракав Торба 15 Инчен Лаптоп Случај Глувчето Површина Аниме Компјутерска Торба Лаптоп/Таблет Водоотпорен

DEN 319.84

Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); На�

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици плоча Едноставно складирање Мултифункционална продавница

DEN 0.33

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

Роденденски Подароци за Внука Од Тетка Патент Торба За Шминка Внука Подароци Од Тетка Или Вујко Инспиративно Охрабрување Подароци

DEN 0.67

[Роденденски подароци за внука од тетка и вујко] : стилскиот дизајн на патентот може да собере повеќе пре

У.лична опуштена зона Ештрај направена од алуминиумски метал, фиока за пепел отпорен на ветер за мали цигари / цигари / цигари од цигари,

DEN 560.00

Опис произведен од целосно професионален тим посветен на супериорни квалитетни реквизити за пушење во

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.