• Новак
Цртани филмови Акита куче дијамантски комплети за сликање 5d DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12

Цртани филмови Акита куче дијамантски комплети за сликање 5d DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација. Совршено за роденден, свадба, ден на таткото, Денот на мајката, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, одличен подарок за пријатели, семејство, итн. Убава wallидна декорација за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација. Совршено за роденден, свадба, ден на таткото, Денот на мајката, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, одличен подарок за пријатели, семејство, итн. Убава wallидна декорација за дома или продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Десет-високи ласерски леќи CO2 ласерско ласерско огледало CO2 ласерски леќи за фокус на ласерски фокус, ZnSE за машина за сечење на гравура

DEN 3.00

Дијаметар : 15мм / 0,59 "; фокусна должина : 63,5мм / 2,5"; Дебелина : 2мм / 0,09 "; тежина : 0,1 кг Облик : менискус; пренес�

Fafeicy 2 парчиња единечна дупка, 45 челични рачни облеки за хартија за хартија, 6мм дијаметар за пробивање на дупки, усвојува механизам

DEN 2.33

Со тенкиот дизајн на рачката со лак, единечна дупка е лесна за одржување, а изгледот е сјаен, а зафатот е �

Занаетчиски занаети за кукли за шифрирање пластични зглобови на кукли пластични кукли зглобови 50 сет животински споеви бели за скелети за

DEN 300.80

❤ Овие зглобови ќе ви помогнат да креирате подвижни екстремитети на вашите креации за правење кукли ❤ �

100 парчиња блиц за поставено стебло DIY занаетчиски занаетчиски средства за декорација на цевки за украсување уметнички алатки дома

DEN 884.80

100% полиестер Материјали со висок квалитет : Висококвалитетни средства за чистење на цевки се изработен�

20 ролни гроздобер лента за миење декоративни ленти за миење ленти за маскирање црно -бела лента за миење садови со 5 големини за белешка

DEN 111.52

Сетот вклучува : Вклучува 20 ролни лента за ракопис, вкупно пет големини, должината е 6,56 стапки, ширината �

16мм длабоко сини стаклени очи кабохони за фантастична уметност кукла таксидермиски скулптури или накит што прават занаети сет од 2

DEN 2.67

Сет од 2 16мм рачно изработени стаклени кабини за очи за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија, �

Восочна подлога за заптивка, изваја 2 пакувања розови восочни заптивки мермерни тркалезни подложни крајбрежни плочки запечатување на восочен

DEN 1.67

Запечатување на восочни мермерни брегови : Изработено е од полиран мермер, тие мерат 3,6 инчи во дијамета�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.