• Новак
X-Dree Pare 5 x 4,5 инчи портокалова 3-Vanes RC Aircraft Proplerer W растојание прстени (Par 5 x 4,5 Pulgadas Naranja 3-Vanes RC Hélice de Avión Con Anillos Espaciadores

X-Dree Pare 5 x 4,5 инчи портокалова 3-Vanes RC Aircraft Proplerer W растојание прстени (Par 5 x 4,5 Pulgadas Naranja 3-Vanes RC

Вреднување на стоката:
DEN 899.20

Пристапност
Во достапна форма

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика; Нето тежина : 13g Содржина на пакет : Pare X Propeller, некои инсталациони делови; Модел : HY001-04804. Главна боја : портокалова; Тип на пропелер : CW/ CCW Prot. Ротација Дијаметар : 5 инчи/ 125мм; Пич : 4,5 инчи / 113мм (Диметтро де Ротацин : 5 пулгади / 125 мм; Пасо : 4,5 пулгади / 113 мм. del eje : 6 mm / 0. Пар 5 x 4,5 инчи портокалова 3-вани RC Aircraft Proplerer W растојание прстени1. Широко користен на RC авион, егзистентна замена на пропелерот02. Ве молиме, внимателно проверете го ротирачкиот дијаметар и теренот на производот за да бидете сигурни it is perfectly compatible with your RC Plane Motor and Battery03. Accessory only, Model Plane is not included here Description in Spanish Par 5 x 4.5 pulgadas naranja 3-Vanes RC hélice de avión con anillos espaciadores País de Fabricación : CHINA; Material : Plástico; Peso Neto : 13 GContenido del Paquete : Par X Hélice, Algunas Piezas Instaladas; Modelo : HY001-04804 Color директор : Нарања; Tipo de Hélice : CW / CCW Propdiámetro de Rotación : 5 пулгада / 125 mm; Paso : 45 MMCANTIDDER : 3; пара диметро дел еје : 6 мм / 0,23 ''.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Елибрен Индустриски Ѕид Светилка, 2 Пакет, Гроздобер Жица Кафез Ѕид Осветлување Светилка, Фарма Ѕид Осветлување Тела За Спална соба,

DEN 463.84

?Дизајн На Гроздобер Метален Кафез : уникатниот дизајн на ѕидните светла може совршено да се прилагоди 18

векигир портокалово цвеќе Кутија За Ручек Патна Торба За Повеќекратна Употреба Изолирани Поладни Торби За Ручек Жени Момче Смешна

DEN 191.84

Опис на материјалот : Изработен Од Оксфордска ткаенина Со висока густина и густа алуминиумска фолија(ид

ТОПГРИНЕР Калиде Прекинувач За Светло И Комбо За Контрола на Вентилаторот со 3 Брзини, Во Ѕидно Светло И Прекинувач За Комбинација На Вентилатори,

DEN 367.84

Прилагодете ја брзината на вентилаторот и управувајте со светлата од една локација со прекинувачот за �

Самостојна мини футрола за Кармин СО огледало За Чанта, Сјај Од Златни Точки Со Торба За Држач За Козметичка Шминка Од Кожа Од Лубеница,

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

АМИАЕДУ Дневен Распоред Џеб Шема, Училница Распоред Џеб Шема со 28 Еднократно Сува Гума Картички, Распоред Џеб Шема За Училиште Канцеларија

DEN 2.00

Совршена Големина : големината на џебната табела е 43" х 14",1 наслов обоена картичка и 13 прекрасни двостран

LiFuJunDong 6-Парчиња Волфрам Карбид Дрво Вртење Алатки Во Собата Со Алуминиумска Легура Рачка Дрвени Складирање Случај HRC 90 Цврстина

DEN 795.20

€Премиум Материјал Q рачката е изработена од алуминиумска легура, сечилото е изработено од волфрам кар�

Аксолотл Роденден Позадина Под Морето Девојки Аксолотл Фото Позадина Шарени Водни Растенија Меур Бебе Деца Роденден Декорации Забава

DEN 287.84

Големина : 7х5фт Беспрекорна Позадина (84" Ширина Х 60 " Висина) (2,1 м Ширина Х 1,5 М Висина) Материјал : Винил Кр�

32ft Црвена Зелена Бела Банер Партија Украси Божиќ Триаголник Знаме Ткаенина Знаменце Бантинг Венец Стримери За Божиќ Х-Мас Среќни

DEN 239.84

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 пакет божиќна ткаенина банерска венец во црвена, зелена и бела боја, со 36 парчиња зн

Комплет Градинарски Алат елевон, Комплет Градинарски Алат Од Нерѓосувачки Челик, Со Мека Гумена Рачка Против Лизгање, Ergономска, Погодна

DEN 878.40

€Паметни Алатки Q алатката има мека гумена рачка што не се лизга, кои се designedономски дизајнирани, така ш�

Држач За Вреќи За Ѓубре Со Врата Од Седумкратна Мува Висечка Решетка Држач За Кеси За Ѓубре Во Кујната Организатор На Организатор На Торби

DEN 50.88

Материјал : пластика Пакетот Вклучува : 1 Еез Големина За : 18 Лесно за инсталирање, може да се закачи на вр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.