• Новак
2PCS ESP32-CAM-MB, Aideepen ESP32-CAM W BT BOARD ESP32-CAM-MB Micro USB до сериски порта CH-340G со OV2640 2MP Модул за камера Двојна режим

2PCS ESP32-CAM-MB, Aideepen ESP32-CAM W BT BOARD ESP32-CAM-MB Micro USB до сериски порта CH-340G со OV2640 2MP Модул за камера

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Користејќи 32-битен процесор со мала моќност со двојно јадро, кој може да се користи како процесор за апликација Главната фреквенција е до 240 MHz, а компјутерската моќ е до 600 DMIPs. Вграден 520 KB SRAM, надворешен 8 MB PSRAM. Поддршка UART/SPI/I2 C/PWM/ADC/DAC и други интерфејси. Поддржете ги камерите OV2640 и OV7670, вграден блиц. Поддршка на сликата со Wi Fi. Поддржете повеќе режими на спиење и режим на работа STA/AP/STA+AP. LWIP и FREREROS беа вградени. Поддржете ја паметната конфигурација на конфигурацијата/Airkiss со еден клик на мрежата. Поддршка на секундарниот развој. Работен напон : 4,75-5. Spiflash : Стандардно 32 Mbit. RAM меморија : Внатрешен 520 KB + надворешен 8 MB PSRAM. Bluetooth : Bluetooth 4.2br/EDR и BLE стандард. Интерфејс за поддршка (2 Mbps) : UART, SPI, I2 C, PWM. Поддршка TF картичка : Максимална поддршка 4 G. Стапка на сериски порт : Стандардно 115200 BPS. Опсег на спектар : 2400 ~ 2483. Форма на антена : на одборот PCB антена, добијте 2 DBI. Формат на излез на слика : JPEG (само поддршка на OV2640), BMP, Grayscale. 2*ESP32-CAM-MB Модул за камера. 2*USB-TTL сериски адаптер модул. Вклучен пакет : 2 PCS ESP32-CAM-MB Модул за камера и 2 PCS USB-TTL сериски адаптер модул. HK-ESP32-CAM-MB усвојува микро USB интерфејс, удобен и сигурен метод за поврзување, удобен за примена на разни прилики на терминал на хардвер Io T. Модулот HK-ESP32-CAM-MB може да работи самостојно како најмал систем. Нова табла за развој на двојни режими W-BT, заснована на дизајн ESP32, користејќи PCB-антена на одборот, со 2 32-битни 32-битни LX6 CPU, користејќи архитектура на гасоводот со 7 нивоа, опсег за прилагодување на главната фреквенција 80 MHz до 240 MHz.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дрвени куќи за колибри за надвор, природно дрво што потпевнува птици куќа со фидер за виси на отворено, подароци за гнездо на птици

DEN 617.60

Дури и во најтешките временски услови и околини, обезбедете им засолниште и топол дом Идеја подарок за л

Олабаки Слон И Канта За Складирање Облак Ткаенина Плакарот За Складирање Коцка Склопувачки Водоотпорен Кошница Кутија Играчка Корпа

DEN 924.80

●Голема Корпа за Складирање € 15 Кантите за складирање облека се доволни за да соберат пристојна количи

Комерцијален мијалник за кујна, мијалници за угостителство, слободен уред од не'рѓосувачки челик уреди со двојни садови, преносен

DEN 1131.20

Material Материјал за мијалник во кујната】 : Кујнскиот мијалник е изработен од висококвалитетен не'рѓосува

Вие Не Ќе Помине Гандалф Дрвена Кригла. Господ Прстени Подарок. Персонализирана Кригла За Пиво. Дрвен Резервоар. Пиво Танкард Рачно Изработени

DEN 463.84

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од м

Meter Star 35+5 MFD 35/5 UF 370V/440V AC со двојна тркалезна тркалезна кондензатор CBB65B за кондензатор директно ладно/кондензатор на климатик/наизменичен

DEN 1.33

35+5u F ±6% 370 V / 440 V CBB65 B Dual Run Circular Start CapacitorConnect Pin 1 / 4" Capacitor dimension : Diameter(50 mm / 1.97 inch) Height(100 mm / 3 Operating temperature : 40 ℃ до

Куроко Хибриден Тенок Извонреден Случај На Таблети 2, Капак Отпорен На Удари Со Јасна Проѕирна Задна Обвивка Компатибилна со Извонредни

DEN 191.84

Специјално дизајниран За Извонреден 2 103 2020 Објавен Дигитален Труд,Нема Да Биде Компатибилен со Извонре�

Ултраласт батерија за замена на безжичен телефон, компатибилна со AT & T 9341 безжична телефонска батерија Ni-CD 3 AA W/JST, 3,6 волти, 800 mAh-ултра-капацитет

DEN 867.20

Компатибилна батерија за замена за : GP GP60 AAS3 BMJ Phillips SJB4152 Sanik 3 SNAA60 SJ1, 3 SNAA80 SJ1 VTech 8050710000 Димензии : 1,99 x 1,67 x 0,57 �

Подароци за 13 ти Роденден Торба за Шминка За 13 Ти Роденден Торбичка За Роденден 13 Годишна Девојка Подароци За Роденден Козметичка Торба

DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Тоалетна Торба За 13Ти Роденден Изработена Од Водоотпорна Полиестерс

Богатствата НА КАРОЛИНА ASA2047TBC Видра Висок Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав Гушкач Склопувачки Изолатор

DEN 111.84

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Молив случај со голема капацитет Пенка за пенкало Акварела остава молив торбички училишен материјал за канцелариски органски материјал

DEN 696.00

【Молив со голем капацитет】 Големината на случајот со пенкало е 8 x 3 x 3 инчи, големо складирање за чување

Супер Конзола X3 Плус Ретро Конзоли За Игри 114,000+ Игри Приклучок За Конзола За Видео Игри Играјте Видео Игри За Тв Емуелец 4.5/Андроид 9.0/Јадро

DEN 1.33

●Повеќе Игри, Повеќе Избори + Супер конзола X3 Плус ретро видео игри компатибилни СО PSP / PS1 / MAME / ARCADE / Atari п�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.