• Новак
Columbiaенски Columbiaенски во секое време случајно глужд Пант

Columbiaенски Columbiaенски во секое време случајно глужд Пант

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

96% најлон, 4% еластан Затворање на копчињата. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Омни-штит : Одете напред, обидете се и да се извалкате. Омни-штит ви помага да останете чисти и суви со тоа што ќе се спротивставите на апсорпцијата на течностите. За разлика од повеќето ткаенини кои апсорбираат влага, Омни-штит ја одвраќа влагата и брзо се суши-избегнувајќи дамки и ве одржува чисти. Панталони со глуждот до Каприс : Овие панталони ве штитат од сонцето со UPF 50 заштитени, додека влечењата на HEMS ви овозможуваат да ја испуштите пантоловата до Капри за дополнителна флексибилност. Удобно истегнување : Изработена со мешавина од удобно истегнување користејќи ја нашата ткаенина од мешавина од лајт најлон, која нуди навестување за давање, брзо сушење својства и целодневна удобност. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е релаксирачки пар панталони што ќе ги уживате за следните сезони. Мека, издржлива ткаенина и вклопување што е направена за вас, а жените во Колумбија во секое време случајно глуждот Пант и Капри е главен пример. Останува удобно додека ви обезбедува заштита и отпорност на дамки што ви требаат и сакате. Овие панталони се направени од најлон и еластанска мешавина што го сочинуваат нашиот потпис од двонасочна ткаенина за удобност. Твојата може да се впие до ниво на Капри и е дизајниран за активно вклопување. Направени за жени кои сакаат на отворено во движење. Технологиите прикажани во овој комбо Pant/Capri обезбедуваат голема заштита. Материјалот за отпадоци од вода и дамки се спротивставува на апсорпцијата на течности за да се задржат калливите и дождливите околини да не се намалат забавата на отворено, додека вградениот UPF 50 работи напорно за да ги блокира UVA и UVB сончевите зраци за да помогне во спречувањето на долгорочно оштетување на сонцето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фустани со жени со долги ракави Краток мини фустан v вратот проточен швајцарски точки лабав вклопување фустан од бебиња 2021 моден лесен фустан

DEN 1.67

Облечи за жени секси клуб ✈ Лимитирани временски зделки ✔buy 2 Добијте 10% попуст Купи 3 Добијте 15% попуст К

Обичен пан -пан -пан -пан -пантал со високи половини со џеб ширина летна лесна лесна суво суво суво плус големина панталони прилагодливи

DEN 3.33

Најлон+спандекс Еластично затворање Зошто ги дизајниравме овие лесни обични панталони? Ако се борите д�

INIBUD Women'sенски спортски градник Пост-хирургија градник поштенски градник со патент предниот дел од жицата отстранливи влошки за јога

DEN 367.68

92% најлон, 8% еластан Затворање на патент 92% најлон / 8% еластан Front Zipper M : 32 E 34 B 34 C 34 D 36 A; L : 34 E 36 B 36 C 36 D 38 A; XL : 3

2 парчиња операција капа со џемпер со џемпер со дишења со дишења со долга коса прилагодлива медицинска сестра за чистење на медицински сестри

DEN 0.33

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Атмосферска мода на Денот на в Valentенскиот Денот на в Valentубените, лабава секојдневна дневна принт V-врат со долги ракави со долги ракави

DEN 1.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ❅ Материјал : Направено од високок

Diyago совпаѓаат Божиќни PJs за парови, со појавување на семејни долги ракави маички и панталони за празници PJ смешна дневна ноќ за ноќна

DEN 2.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер, спандекс Направени в

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.