• Новак
Водоотпорна Резервна Копија Обратна Камера HD Боја Регистарска Табличка Систем За Паркирање Со Заден Поглед со Агол на Гледање Од 170 Степени ЗА ОКТАВИЈА/СОБА/ТУРНЕЈ

Водоотпорна Резервна Копија Обратна Камера HD Боја Регистарска Табличка Систем За Паркирање Со Заден Поглед со Агол на Гледање Од 170 Степени

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

ЗА VW SKODA ОКТАВИЈА/ROOMSTER/ТУРНЕЈА/ФАБИЈА HD чип CCD камерата е висока јасна, поквалитетна од остриот CCD И CMOS И CMD, висока јасна, ноќна визија, пластичен материјал. 170 супер широкоаголен објектив, водоотпорен, отпорен на прашина, против магла, отпорен на удари. Дизајниран според лиценцата инсталација на светлосна дупка, високо јасно, ноќно гледање, пластичен материјал. Подобро помогнете на вашиот паркинг, на екранот, можете да ги видите задните автомобили, пречки или Деца. Овој производ може да одговара за сите подолу модели како што се очекуваше : VW SKODA ОКТАВИЈА/ROOMSTER/ТУРНЕЈА/ФАБИЈА Техника Параметар : 1. ТВ систем : НТСЦ (ако ви треба ПАЛ, ве молиме оставете порака) 2. Резолуција : 480/520 тв линии 3. Агол на објективот : 170° 4. Сооднос с/Н : повеќе од 48дб (АГЦ-ОФ) 5. Видео Боја : Шарени 6. Видео Излез : 1.0 Vp-p, 75 Омега 7. Слика Уред : 1/4 инчен боја 8. Сензорна област : 5,78 х 4,19 мм 9. систем : внатрешна 10.Напојување : DC 12 V 11.Баланс На Белата Боја : Авто 12.Водоотпорна Класа : ип 66 13.Ефективни пиксели : 628 х 586 пиксели 14.Електронска Бленда : 1/60-1/10000 секунди 15.Тековна Потрошувачка : .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Училишна Медицинска Сестра ПВХАО Торба За Шминка Правејќи Голема Разлика Во Мала Светска Училишна Медицинска Сестра Виножито Козметичка

DEN 234.56

Торбата за шминка е : 100% полиестер, торбичка во бела боја со црн патент Димензии во см : 23 см х 17 см(9,06 "х 6,69"

Лут врколак лице во темнината Машки лежерни кошули со копчиња со долги ракави, кошули со вратот, графички маици на плажа, маици со

DEN 998.40

Полиестер Висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека, удобна, лесна, без смалување, без згаснување, в�

Мажите случајно копче до карирани кошули без брчки, обични карирани кошула со долг ракав, редовна кошула за деловни фустани за деловно

DEN 2.67

? Не бели Доколку е потребно, исушете на ниска температура, железо на ниска температура и машина измијте

Ревизија на фокусот 3- Патна рака за продолжување на стожерот, директно спојници за монтирање w/3 палци и 1 клуч за GoPro како додатоци

DEN 2.67

Материјал : Пластичен најлон, димензии : 5 см (долга), 3,5 см (кратко), ист насока за продолжување на истата З�

Современ метален wallид на Дан | Стаклен панел злато врамен со заоблен агол длабок сет дизајн | Огледалниот правоаголник виси хоризонтален

DEN 0.67

▶ [Погодна големина] 31 во правоаголник заоблен може да остане хармонија со вашиот wallиден простор и мебе

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.