• Новак
Касуту Коска Спроводливост Слушалки, Отворено Уво Bluetooth 5.2 Слушалки Вграден ВО 8g Меморија, IP68 Водоотпорен Спорт MP3 Слушалки Со Микрофон За Пливање Трчање Пешачење В?

Касуту Коска Спроводливост Слушалки, Отворено Уво Bluetooth 5.2 Слушалки Вграден ВО 8g Меморија, IP68 Водоотпорен Спорт MP3 Слушалки Со

Вреднување на стоката:
DEN 1087.84

Пристапност
Во достапна форма

[Напредна Технологија За Спроводливост На Коските] слушалките за спроводливост на Коските усвојуваат напредна технологија која ослободува уши Во споредба со традиционалните слушалки, тие пренесуваат звучни вибрации преку јаготките, што помага да се заштити слухот и ги одржува ушите свесни за околината. [Споредлив Квалитет На Звукот] Безжичните слушалки Bluetooth имаат фантастичен квалитет на звукот, вклучувајќи висока фреквенција, средна фреквенција и ниска фреквенција. Опремен Со Bluetooth 5.2, веднаш поврзете и слушајте. Без разлика дали е на отворено или во затворени простории, уживајте во двојниот звук на музиката и природата. [IP68 Водоотпорен за Пливање] ip68 водоотпорен степен ги прави слушалките за спроводливост на коските водоотпорни, отпорни на пот и отпорни на прашина и лесни за чистење и бришење. Кога се изведуваат спортови на вода како пливање и сурфање, режимот MP3 може да се префрли, а вградената 8g меморија лесно може да складира стотици песни. [Mp3 Режим Слушалки] mp3 спортски слушалки може да се користат додека пливаат (бидејќи под вода ќе влијае на преносот на Bluetooth сигнали). Преземете музика од вашиот компјутер на овие слушалки со обезбеден микро-USB кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

40/60/80мм чиста меур Кристал топка домашна канцеларија за декорација Фенг Шуи сфера хартиена тежина на фотографирање реквизит магична топка

DEN 1.67

Идеално за фотографија и одлично за фотографирање Би било одличен реквизит за фотографија и кул магиче�

Womenенски топла надворешна патент со отворено дуксери, џеб со долга цврста боја џеб со долга палто јакна каузална модна врвна облека

DEN 352.00

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

26pcs 3mm*17мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

DEN 425.60

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

Doitool 2 парчиња t-кука тавани куки тешки метални метални куки алатки за печење на шахти за капакот на капакот на капакот на капакот

DEN 1264.00

Куки за месарско месо : Лесен за употреба и лесен за носење, што ќе ви донесе многу погодност Подигнувач �

Ganyuu 2/4/7pcs/Поставете го вграден комплет за маникир на ноктите на ноктите, вметната корекција на ноктите за корекција на ноктите за корекција

DEN 465.44

100% сосема нов и квалитет , сет на маникир вклучуваат нега на лицето / нега на рацете / нега на нозе Вкупн

Блиско време 24 инчи гигантска Божиќна ПВЦ топка на надувување на отворено украс надувување Божиќен украс на отворено градинарска

DEN 1.67

Не е потребно склопување : прво ви треба пумпа за употреба за да го надувате балонот, да го украсите ваши�

Стобок Вакуум Тамблер Автомобил Анти-изгорена Двослојна Кригла Челична Чаша Топла Изолирани Чаши Анти За Црно Шише Тамблер Пренослив

DEN 3.33

Жена Тамблер : Тоа и безбедно за употреба Испратете го на вашите пријатели или семејства како подарок Ка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.