• Новак
Алфакул 17487 Еисапфен Аголен Адаптер 45° ротирачки G1/4 Надворешна Нишка На G1/4nner Нишка-Бела

Алфакул 17487 Еисапфен Аголен Адаптер 45° ротирачки G1/4 Надворешна Нишка На G1/4nner Нишка-Бела

Вреднување на стоката:
DEN 183.84

Пристапност
Во достапна форма

45 Степен Конектор Фитинг Машко На Женско. Материјал : Месинг. Серијата Конектори на Alphacool Eiszapfen е врвно извршување на овие испробани и вистински конектори! Секое барање што може да го имате за конектор е исполнето со оваа серија : висок проток, форма, обработка и боја. Одбивањето да се направи компромис во развојот и производството ја направи серијата Еисапфен во она што е. Посебна постапка цврсто го врзува надворешниот слој на површината, подобрувајќи ја долговечноста на интензивната боја и спречувајќи какво било чипсување или лупење на облогата. Секој конектор сега го има логото На Алфакул, што заедно со нивната карактеристична форма ги прави непогрешливи! Секој што бара шарени опции ги има : О-прстените во пратката доаѓаат во три бои. Со достапната опција ЗА ув-светлина, тие дури и ќе светнат во соодветната боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 ft. Висок Божиќен надувување зелен Божиќен лик облечен во Дедо Мраз и црвена шал затворен/отворено декорација на одмор - ново за 2022

DEN 1.00

Осветли со светло, енергетско ефикасно LED осветлување Самоинсипликација во секунди Надуени димензии : ш

1 парчиња HKC 22мм џојстик прекинувач Моментен монолевер крст-рокер мајстор прекинувач 2/4-насочен само-ресед самостојно заклучување

DEN 569.12

Магнетски прекинувачи Магнетски прекинувачи Име на магнетски прекинувач : joystick Cross Switch Mono Lever Cross Rocker Master

Клендо Трипи растителна боја по броеви за возрасни, цветна боја на скелети од печурки по број за возрасни почетници, хипи кул природа

DEN 732.80

Боја по броеви : DIY боја по броеви е многу погодна за почетници Многу едноставна и интересна, бојата по бр

Божиќни комплети за сликање на дијаманти, DIY боја по броеви за возрасни деца почетник, 50x150cm Гранд целосна вежба дијамантска слика

DEN 911.84

❤ Diamond Painting Full комплети : Комплетот содржи целосен сет на алатки за правење слики со дијаманти (сликарст�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.