• Новак
Низок Профил Исклучете Го Преносот Нафта Ладилник Линија Исклучете Ја Алатката Алуминиумска Легура Виолетова Замена За F250 F350 F450V

Низок Профил Исклучете Го Преносот Нафта Ладилник Линија Исклучете Ја Алатката Алуминиумска Легура Виолетова Замена За F250 F350 F450V

Вреднување на стоката:
DEN 795.20

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетни Материјали : овие алатки за исклучување на линијата за гориво се изработени од издржлив материјал од легура на алуминиум за висока јачина, сигурност и долг век на траење Заштедете време и напор : алатката за исклучување на линијата за гориво ги одделува фитинзите на цевките на ладилникот за масло на возилото, лесен е за ракување, завршува за неколку секунди и е со вистинска големина. Исклучителна изработка : алатката за исклучување на линијата за гориво има виолетова завршница и посебен дизајн што му овозможува да помине низ линијата за ладилник за масло за пренос дури и во тесни простори. Пакет : алатката за исклучување на линијата за гориво вклучува 2 парчиња алатка за исклучување на линијата за ладилник за масло за пренос, 1 парче алатка за исклучување со големина од 3/8 инчи и 1 парче алатка за исклучување со големина од 1/2 инчи. Апликација : 3/8 инчен замена За V8 Explorer 2004, 1/2 инчен замена За Супер Должност, F250, F350 и F450. Спецификација : Тип На Ставка : Линија За Ладилник За Масло За Пренос Исклучете Ја Алатката Материјал : Алуминиумска Легура : Виолетова Апликација : 3/8ин Замена За V8 Explorer 2004 1/2ин Замена за Супер Дежурни Камиони, F250, F350 И F450 Пакет Листа : 2 x Алатка За Исклучување На Линијата За Ладилник За Масло за Пренос.

Главните карактеристики

Item Type:
Transmission Oil Cooler Line Disconnect Tool
Material:
Aluminium Alloy
Color:
Purple
Application:
 
3/8in Replacement for V8 Explorer 2004 :
1/2in Replacement for Super Duty Trucks, F250, F350 and F450 :
Package List:
2 x Transmission Oil Cooler Line Disconnect Tool :

Избор на клиент

Универзални Долги Ремени ЗА Педали На СБД За Стационарни Велосипеди | Одговара На Повеќето Педали За Велосипеди | Тешки Прилагодливи

DEN 3.33

(Пар L+R) Долги Ремени за Педали за Стационарни Велосипеди Одговара На Повеќето Педали За Велосипеди Тешк

Безбедност на резервна копија на резервната камера за резервна копија на задниот преглед на задниот преглед на фотоапаратот компатибилен со

DEN 943.84

? ? ? 【Висок квалитет】 Задниот преглед на задниот преглед е направен со висококвалитетно куќиште на ABS и

Забава Аквариум чување 12oz Кампер Кригла, Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно, Љубов Подароци За Пријатели, Празник Подароци

DEN 319.20

Подарете го подарокот што го прави вашиот специјален Аквариум Чување насмевка! Секој ден е секогаш вист

Картонски Кутии За Накит, Мала Кутија За Подароци За Пакување Накит Кутии За Накит Исполнети Со Памук За Обетки Ѓердани Рачно Изработени

DEN 735.84

€Цврсти Кутии За Накиткутијата за накит е изработена од 100% еколошки материјали и висококвалитетна деб�

Декодинли Виножито Партија Материјали Служи 25, Виножито Роденден Декорации, Виножито Бебе Туш Плочи И Салфетки Во Собата, Виножито За Еднократна

DEN 287.84

?ПОСЛУЖЕТЕ 25 ГОСТИ Оваа Виножито Партија Материјали може да послужи до 25 гости Вклучува 25" чинии за вече�

Кутија за складирање на кутии за кутии за кутии за складирање кутии за складирање кутии за складирање на шминка кутија кутија пластична

DEN 1.67

Пластика Држач за складирање на канцелариски материјал Исклучителниот дизајн исто така може да го напр

Ков 20 Унца Чаши За Супа Со Рачки И Капаци Безбедни За Микробранова Печка, Керамички Чинии За Супа Со Капаци, Голем Комплет За Кригла

DEN 623.84

●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ со ОДЛИЧНА ФОРМА : чаши за супа од 20 Унци со рачки може да ја задоволат целата ваша потр

Реално анален дилдо со силна чаша за вшмукување за без рачно играње, 7,4 инчи желе мало дилдо за почетници, флексибилен животен дилдо,

DEN 0.67

Совршено за анален секс Реалистичкото дилдо на фосетата е дизајнирана да биде тенок и флексибилен, за р

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.