• Новак
4-Парче Четка За Вежбање, Четка За Чистење На Електрична Енергија, Четка За Чистење, Универзален комплет За Четка За Чистење Вежба За Фугирање, Под, Када, Туш, Плочка,

4-Парче Четка За Вежбање, Четка За Чистење На Електрична Енергија, Четка За Чистење, Универзален комплет За Четка За Чистење Вежба

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Кога сте подготвени да го замените додатокот за четка за чистење на дупчалката, само извлечете ја нашата иновативна вратило за брзо менување и лесно инсталирајте ја новата четка Притиснете ја четката на површината што треба да се исчисти и започнете со дупчење. Вашата површина наскоро ќе биде беспрекорна. Нашите додатоци за дупчалки за чистење четки се изработени од висококвалитетни полипропиленски влакна, не-гребење, хемиска отпорност и издржливи. Тоа е сигурен избор за долгорочни алатки за чистење, многу погоден за чистење бањи, кујнски мијалници, тушеви, кади, тоалети, шпорети, прибор за готвење, тркала и гуми, стакло за прозорци на автомобили итн. Три различни големини на глави за четки лесно можат да ги исчистат оние тешко достапни или поголеми површини. Кога сте подготвени да го замените додатокот за четка за чистење на дупчалката, само извлечете ја нашата иновативна вратило за брзо менување и лесно инсталирајте ја новата четка. Притиснете ја четката на површината што треба да се исчисти и започнете со дупчење. Вашата површина наскоро ќе биде беспрекорна. Нашите додатоци за дупчалки за чистење четки се изработени од висококвалитетни полипропиленски влакна, не-гребење, хемиска отпорност и издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цртан Филм Портокал Тигар Зелени Тропски Лисја Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир

DEN 3.33

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Џомифант Редење Гнездење Круг Играчка, 6 Парчиња Меки Градежни Прстени Редење Заби, Рано Образовно Учење Редење Кула, Стискаш Градежни Блокови

DEN 206.40

Бебе Играчки Во Собата : оваа играчка пакет доаѓа со 6 ПАРЧИЊА Кругови во различни бои и големини Различн

КЛИСПИД 2 парчиња Компас Додатоци За Кошарка Кошарка Свирче За Клучеви Компас Компас За Кампување Комплети За Преживување Компас Свирче За

DEN 872.00

АПС СВИРЧЕ ЗА ПРЕЖИВУВАЊЕ во ИТНИ СЛУЧАИ Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријат�

Mgtcar 22 26mm Часовник За COROS ВЕРТИКС2 Вертикс 2 Ремен Паметен Часовник Силиконски Брзо Лесно Вклопување На Отворено Спортски Нараквица

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Њупорт Сврзувачки елементи 5/16 инчи х 3-1/2 инчи Шестоаголна Капа Завртка Одделение 8 Цинк Жолто Позлатен Челик 5/16-18 х 3 1/2 Шестоаголна

DEN 167.84

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Одделение 8 Челик Груб Конец / Делум�

Книга Лаптоп Форма Безбедна Кутија-Лозинка Заклучување Скриени Пари Кутија, Преносни Безбедно Кутија за Чување На Пари, Накит, Книга

DEN 1.00

Обликот на вистинската книга : симулира вистинско пакување, кое изгледа како вистинска книга од сите аг�

Ренслат А4 Врзивно Средство Документ Папка Случај Мултифункционален Пренослив Бизнис Менаџер Организатор Кожа Канцеларија Патент

DEN 2.33

Пренослива актовка со рачка, лесна за носење во движење и на состаноци Применливи прилики канцелариски

Н/А Дами Мулти-Слој Голем Капацитет Козметички Случај Маникир Тетоважа Тркалање Козметички Случај Мулти-Функција Количка Куфер

DEN 1342.24

Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање Повеќеслоен дизајн, голем капацитет, за �

Холибана 4 парчиња Ханфу Преклопен Вентилатор Кинески Вентилатор Партиски Фестивал Подарок Преносни Обожаватели Партиски Вентилатор Реквизит

DEN 451.04

РАЧЕН ВЕНТИЛАТОР ЗА ИЗВЕДБА ?Има широк спектар на апликации, може да се примени на декорација на ѕидови �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.