• Новак
50 кутии со пакувања со чисти капаци - контејнери за храна за еднократна употреба, кутии за десерт, кутии за торта, кутии за charcuterie, кутија за сендвич, кутии за парчиња

50 кутии со пакувања со чисти капаци - контејнери за храна за еднократна употреба, кутии за десерт, кутии за торта, кутии за charcuterie, кутија

Вреднување на стоката:
DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 50 контејнери за торта за еднократна употреба со капаци, секоја кутија е 5,32 x 4,92 x 2,56 инчи, спречува храна од деформација, погодна за пакување и носење, доволно количина за вашата дневна употреба Овие контејнери со храна за хартија се подготвени да ги користат директно цело време, цврсто вклопени на жлебот на работ на капакот, кој има добро запечатување, лесен за складирање на храна и ја одржува храната чиста и хигиенска. Контејнер за хартиена кутија за храна со прозорци додаде фенси елемент на вашите колачиња, совршен за завиткување на сендвичи, парче торта, суши ролна, колачи, салата, овошје, колачиња, макарони, кутија за десерт за в Valentубените и така натаму. Материјал со високо квалитетни десертни кутии од хартија Крафт, здрав, лесен и лесен за огорченост. Еколошка и рециклирана, обложена со полиестер за да се спречи сос или масло од натопување, издржлив и чист кутии за десертски кутии од материјал од Крафт, цврста, лесна и лесна за магацин. Enviromentally пријателски и рециклирачки, обложена со полиестер за да спречите натопување сос или масло од натопување, издржливо и чисто. Направете кутии за парчиња торта со DIY, совршени за секоја пригода, без разлика дали сте домаќини на семеен собир, бебешки туш, свадба, роденденска забава, годишнина или божиќна прослава кутии за парчиња торта, совршени за секоја пригода, без разлика дали сте домаќини на семеен собир, Бебе туш, свадба, роденденска забава, годишнина или Божиќна прослава. Пакет од 50 контејнери за торта за еднократна употреба со капаци, секоја кутија е 5,32 x 4,92 x 2,56 инчи, спречува храна од деформација, погодна за пакување и носење, доволно количина за вашата дневна употреба. Овие контејнери со храна за хартија се подготвени да ги користат директно цело време, цврсто вклопени на жлебот на работ на капакот, кој има добро запечатување, лесен за складирање на храна и ја одржува храната чиста и хигиенска. Контејнер за хартиена кутија за храна со прозорци додаде фенси елемент на вашите колачиња, совршен за завиткување на сендвичи, парче торта, суши ролна, колачи, салата, овошје, колачиња, макарони, кутија за десерт за в Valentубените и така натаму. Материјал со високо квалитетни десертни кутии од хартија Крафт, здрав, лесен и лесен за огорченост. Еколошка и рециклирана, обложена со полиестер за да се спречи сос или масло од натопување, издржлив и чист кутии за десертски кутии од материјал од Крафт, цврста, лесна и лесна за магацин. Enviromentally пријателски и рециклирачки, обложена со полиестер за да спречите натопување сос или масло од натопување, издржливо и чисто. Направете кутии за парчиња торта со DIY, совршени за секоја пригода, без разлика дали сте домаќини на семеен собир, бебешки туш, свадба, роденденска забава, годишнина или божиќна прослава кутии за парчиња торта, совршени за секоја пригода, без разлика дали сте домаќини на семеен собир, Бебе туш, свадба, роденденска забава, годишнина или Божиќна прослава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

32ft Црвена Зелена Бела Банер Партија Украси Божиќ Триаголник Знаме Ткаенина Знаменце Бантинг Венец Стримери За Божиќ Х-Мас Среќни

DEN 239.84

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 пакет божиќна ткаенина банерска венец во црвена, зелена и бела боја, со 36 парчиња зн

Хејарбајт Лопата Д Рачка За Држење, 1-1/5 Внатрешен Дијаметар Пвц Д Во Облик На Рачка За Лопата Замена За Копање Гребење Градинарски Алат

DEN 1.67

[Димензии] Внатрешен Дијаметар На Дупката за Монтирање : 30мм / 1,18"; Вкупна Големина : 193 х 105мм / 7,60 "х 4,13" (L

Амбесон Флорална Торба За Перење, Цвеќиња Од Плумерија И Тукан Рачно Нацртани Демонстрации на Насилна Позадина, Корпа За Попречување Со

DEN 319.84

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Аксолотл Роденден Позадина Под Морето Девојки Аксолотл Фото Позадина Шарени Водни Растенија Меур Бебе Деца Роденден Декорации Забава

DEN 287.84

Големина : 7х5фт Беспрекорна Позадина (84" Ширина Х 60 " Висина) (2,1 м Ширина Х 1,5 М Висина) Материјал : Винил Кр�

RRD Челични Држачи За Камини Со Тешки Камини - Држач За Поддршка На Работната Плоча-Рачно Заварена Челична Заграда-Држач За Рустикален

DEN 2544.00

МЕТАЛ Тешки Држачи За Мантилисакаме да комбинираме стил со функција, а овие елегантни држачи за монтира

Ноќта на вештерките Дух виси декорација, застрашувачки глас активиран со гаден звук и блескава маска за прогонувана куќа, декор за домашна

DEN 211.20

Маска за емитување на светлина со специјални ефекти активирани со глас : Маската е опремена со LED светло

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба Партија

DEN 1.33

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Комплет Градинарски Алат елевон, Комплет Градинарски Алат Од Нерѓосувачки Челик, Со Мека Гумена Рачка Против Лизгање, Ergономска, Погодна

DEN 878.40

€Паметни Алатки Q алатката има мека гумена рачка што не се лизга, кои се designedономски дизајнирани, така ш�

Самостојна мини футрола за Кармин СО огледало За Чанта, Сјај Од Златни Точки Со Торба За Држач За Козметичка Шминка Од Кожа Од Лубеница,

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

Држач За Вреќи За Ѓубре Со Врата Од Седумкратна Мува Висечка Решетка Држач За Кеси За Ѓубре Во Кујната Организатор На Организатор На Торби

DEN 50.88

Материјал : пластика Пакетот Вклучува : 1 Еез Големина За : 18 Лесно за инсталирање, може да се закачи на вр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.