• Новак
Yyqtgg Car Vacuum ER, преносен безжичен рачен вакуум за автомобил

Yyqtgg Car Vacuum ER, преносен безжичен рачен вакуум за автомобил

Вреднување на стоката:
DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма

3600mah литиум батерија : VACUUM ER ER има вградена батерија од литиум 3600m Ah, која може да работи континуирано за 20-30 минути, без вметнување запалка за цигари и не му штети на батеријата на автомобилот Лесен и преносен : вакуумот на автомобилот е компактен и преносен, што може да заштеди простор кога се чува во автомобилот. Исто така е многу погодно да се носи наоколу. Дизајн без торби : Wireless Viction er е проucирен со безжичен автомобил е проucирен и има бесплатен дизајн на торба, што го олеснува одржувањето и. Погодно безжично : Овој безжичен рачен вакуум е совршен за брзо и истурање на истурање околу вашата куќа. 120 W и 4500 PA : безжичен рачен вакуум за дома има мотор со голема моќност од 120 W, силна сила на вшмукување 4500 PA. 3600mah литиум батерија : VACUUM ER ER има вградена батерија од литиум 3600m Ah, која може да работи континуирано за 20-30 минути, без да вметнете запалка од цигари и не му штети на батеријата на автомобилот. Лесен и преносен : вакуумот на автомобилот е компактен и преносен, што може да заштеди простор кога се чува во автомобилот. Исто така е многу погодно да се носи наоколу.

Главните карактеристики

Item Type:
Handheld Vacuum er
Product Color:
Green
Product Material:
ABS
Weight:
Approx. 615g / 21.7oz
Rated Voltage:
DC 7.4V
Vacuum Degree:
About 4500pa
Rated Speed:
35500rpm
Battery Capacity:
18650 Lithium Battery 3600mAh (Included)
Charging Method:
USB Boost Charging Cable
Rated Power:
120W
Package List:
1 x Straw :
1 x Brush :
1 x Manual:
1 x USB Charging Cable :
1 x Host :
1 x Carpet Brush :

Избор на клиент

2-пакет црна внатрешна внатрешна сончева визика за кука за кука за шминка за фиксирање на огледалото за фиксирање на заградата компатибилен со

DEN 1200.00

◆ Одговара за A1 20112015 , A3 / S3 20042016 , A4 / S4 20052015 , A4 Allroad 20102016 , A5 / S5 20082016 , Q3 20122016 , TT 20072016 , RS3 20112016 , RS4 20062016

Филипс Гозеро Активно шише со еден филтер за авантури и три филтри за фитнес, филтрирање на шише со вода, шише со спортови за стискање,

DEN 207.84

Тип на производ : Производ за рекреација на отворено Количина на пакет : 1 Иновативен систем за филтрирањ

Mence Mence Jacket, симпатична пулверска машка салата со долги ракави со преголема ела цврста јакна со аспиратор вклопува густа удобност

DEN 1233.60

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Концепт за донација на крв со спортски чорапи со срцев удар, топли цевки чорапи високи чорапи за жени мажи кои работат обична забава

DEN 1371.20

Големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Направено од голема синтетичка, дише ткаенина со вис

Налепниците за божиќна Уметност за Нокти се Безбедни И Сигурни, Шарените Украсни Трепки Се Лесни за Употреба За Девојчиња, Вештачки Лажни

DEN 3.33

Со нетрпение го очекуваме вашето купување, ви даваме совршено искуство Совршено пакување, совршена лог�

Мерач на ЕМФ, Електромагнетно зрачење на батерии со LCD дисплеј, професионален рачен детектор на ЕМФ за зрачење на електрично поле со магнетно

DEN 3.00

Тестер за електромагнетно зрачење : може едноставно и брзо да го измери интензитетот на електромагнетн�

Среќен Божиќ 2022 година Орнамент Дрво Прво 1 празник што живее во Дјуи Аризона Државен украс обичај градска држава - идеи за подароци

DEN 232.00

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.