• Новак
Летечко јаже, Ултра Лесна Гумена Рачка Латекс Свилен Ремен Поводник Издржлив 6,6 стапки Еластична Тока За Јаже За Обука На Птици М

Летечко јаже, Ултра Лесна Гумена Рачка Латекс Свилен Ремен Поводник Издржлив 6,6 стапки Еластична Тока За Јаже За Обука На Птици М

Вреднување на стоката:
DEN 1548.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесен и ПРАКТИЧЕН : поводникот за обука На Птици е дизајниран со брава од легура може да се ротира за 360 степени, до 2м/6,6 стапки лесен еластичен јаже, лесен и практичен ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : поводникот за ремен е изработен од латекс свилена еластична лента и еластично јаже, кое е долготрајно и издржливо без да му наштети на телото и пердувите на птицата. МЕКА ГУМЕНА РАЧКА : поводникот За ремени За Птици има мека гумена рачка, удобниот стисок не ги задави вашите раце. Дизајнот на еластичниот јаже е попогоден за ослободување на птицата. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : ременот И поводникот За птици За Миленичиња е добар подарок за љубителите на птици или птици, погоден за носење на птицата на отворено или играње. Со ТОКА : поводник За ремени За Птици е дизајниран во симпатична форма на цртан филм со тока за да ја прилагоди големината според големината на вашето домашно милениче. Лесен и ПРАКТИЧЕН : поводникот за обука На Птици е дизајниран со брава од легура може да се ротира за 360 степени, до 2м/6,6 стапки лесен еластичен јаже, лесен и практичен. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : поводникот за ремен е изработен од латекс свилена еластична лента и еластично јаже, кое е долготрајно и издржливо без да му наштети на телото и пердувите на птицата. МЕКА ГУМЕНА РАЧКА : поводникот За ремени За Птици има мека гумена рачка, удобниот стисок не ги задави вашите раце. Дизајнот на еластичниот јаже е попогоден за ослободување на птицата. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : ременот И поводникот За птици За Миленичиња е добар подарок за љубителите на птици или птици, погоден за носење на птицата на отворено или играње. Со ТОКА : поводник За ремени За Птици е дизајниран во симпатична форма на цртан филм со тока за да ја прилагоди големината според големината на вашето домашно милениче. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : поводникот за ремен е изработен од латекс свилена еластична лента и еластично јаже, кое е долготрајно и издржливо без да му наштети на телото и пердувите на птицата.

Главните карактеристики

Item Type:
Harness Leash
Material:
Latex Silk Elastic Band, Elastic Rope
Use:
Release Rope Chest Strap
Package List:
1 x Chest Strap:
1 x Traction Rope:
Note:
Please allow some error due to manual measurement.:

Избор на клиент

Ликсит Џвакајте Рамни Еднострани Шишиња Со Вода за Зајаци, Порове, Стаорци, Птици, Хрчаци, Заморчиња, Шиншили гербили и Други Мали Животни.

DEN 2.67

ДОКАЗ ЗА ЏВАКАЊЕ : стакленото шише со вода Ликсит е доказ за џвакање, држејќи ја штетната пластика подал�

Водоотпорни влошки за амакунфт за мали животински играчки, еднократно облоги, водоотпорно дно од обете страни, одговара на постелнини

DEN 2.33

【Одговара со мало животинско играње】 Овој водоотпорен мат е хексагонален и совршено се вклопува во ма�

НАДВОРЕШНА Торба Аухкс Верверица, Удобна Проѕирна Видлива Торба За Домашни Миленици На Отворено За Едрилици За Шеќер Хрчаци, Златен

DEN 2.67

Изберете водоотпорна крпа, чувствувајте се удобно, водоотпорно и отпорно на нечистотија, лесно за Крист

Хрчак со стаорец топла кревет куќа перница хрчак кревет додатоци за хрчак хрчак скривак верверица мед торба за лепење вреќа за спиење хрчак

DEN 191.84

Мекото топло зимско руно со кадифен ткаенина со висока руно обезбедува удобна топла колиба за хрчак дре

Вилијам занаетчиски јаболка стапчиња за миленичиња џвакања за џвакање третира за чинчила заморчиња зајаци верверички хрчак зајаче зајаче

DEN 145.44

Мерач : Околу 100g (стапчињата од јаболкница се дебели или тенки, бројот не е сигурен) секој пакет, долг 6 ин�

[2 Пакет] Мали Миленичиња &засилувач; Зајаче Редење Чаши-Чаши за Зајаци &засилувач; Шиншили-Заморче &засилувач; Папагал Збогатување Играчки-Шарени

DEN 367.84

Направете Го Времето За Играње НеодоливоНа Животните Им треба возбуда и вежбање за да напредуваат Вклу�

Среќни Божиќни бувови Семејно стебло, Хамстер Хабит Хабитат кревет за мали животински хрчаци Гербилс чипови верверички еж, заморчиња

DEN 1.67

Материјал : Направено од меко руно (внатрешна перница), полипропиленска плоча, кадифен завеси, нашиот ск�

Вежба за вежбање со ахард, 6 парчиња џогирање на тивок спинер, хрчак летачки чинија за сириски хрчаци стаорци глувци глувци и друго мало

DEN 3.00

Цврста и безбедна : Цврстата површина што не се лизга е безбедна за нозете на ПЕТ и лесна за чистење и отп

Гуштер Боути сет, брадести змеј -поклони облеки поставени прилагодливи прицврстувачи и поводник на лакот за лакови поставени брадести

DEN 159.84

Прилагодливо : Поводот на оваа лак е прилагодлив, можете да го прилагодите според големината на вашето д

Слатиом хрчак ролериско тркало дрво тивко трчање играчка за заморчиња свиња герби ротаторски кафез глувци чинчила хрчак дрвена играчка

DEN 3.00

Материјал : Направен од висококвалитетен дрвен материјал, еколошки, нетоксичен и безбеден за вашето до

Навистина замотано дрвено затворено зајаче замок замок/плејсејска куќа со 2 заменливи рампи. Факултативно фидер за сено и послужавник за отпад

DEN 3.33

? Затворен зајаче замок замок, куќа и количка со 2 заменливи рампи е прекрасно дизајниран скрив за вашето

2 Приказна цврсто дрво зајак/зајаче Хач со 2 големи главни простории, затворен отворен зајак куќа за заморчиња за заморчиња, миленичиња

DEN 0.67

Дајте им на вашите миленици луксузен и функционален дом! Ако барате да чувате зајаци, заморчиња, кокошки

Малку заморчиња со хрчак со хрчак, абет за зајак, додатоци за гнездо, додатоци за вinesубените животински двојки мачки кафези кревет кревет мала

DEN 1.33

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

Платформа за стаорец што виси стаорец метална ферет кревети со верверица кафез хамак мало животно живеалиште гнездо гнездо за хрчак, едриличар

DEN 255.36

Нашата платформа за верверица е изработена од квалитетен метал, издржлив и силен лежиште Можете да го и�

Државен преглед на Тексас со знамето на знамето за миленичиња миленичиња удобно прилагодлив кревет за виси за мали животни кучиња мачки хрчак

DEN 358.24

Направено од платно, оваа миленичиња хамак е дише, удобен, компактен, лесен и лесен за носење, обезбедува

Гроздобер гитара милениче за миленичиња хамак кревет за заморчиња со свиња, мало животно што виси кревет за ферет, чинчила, кученце

DEN 3.00

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Погодно складирање : Производот е мал и лесен Кога

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.