• Новак
Eorkvr iPhone 14 Pro Max Maxsafe Case со магнетна 【Воена оценка за заштита од воено одделение】 【Компатибилен со Magsafe】 ShockProof Rugged Anti-Fingerprint безжично полнење магнетски случај за iPhone

Eorkvr iPhone 14 Pro Max Maxsafe Case со магнетна 【Воена оценка за заштита од воено одделение】 【Компатибилен со Magsafe】 ShockProof

Вреднување на стоката:
DEN 1496.00

Пристапност
Во достапна форма

Случаите со дефанзивец на сериите i Phone 14 имаат трикратен слој структура, задебелена заштита на случаи Сертифициран тест за капки на MIL-STD 50 стапки и амортизирани агли и рамката го спречува вашиот i Phone од случајни капки и шокови. Има усни од 1,5 мм камера и усни на екранот од 1,8 мм. Максимално заштити го телефонскиот екран, како и леќите на фотоапаратот од гребнатини, стружења и испакнатини. 【Извонредна заштитна изведба】 Случајот со i Phone 14 Pro Max Shock Proof има структура на троен слој, задебелена заштита на случајот. Case i Phone 14 Pro Max е сертифициран тест за капки MIL-STD 50 FT и амортизирани агли и рамката го спречува вашиот i Phone 14 Pro Max од случајни капки и шокови. Заштитете го вашиот нов i Phone 14 Promax и се чувствувате сигурно со овој груб случај на отпорен шок. 【Компатибилен со полнење Mag Safe и сите додатоци на Magsafe】 Случајот со i Phone 14 Pro Max Magsafe има вградени 38 магнети Super N52, што може да ја зајакне врската да биде компатибилна со додатоците Magsafe, без мешање на сигналот. Што може да се користи за полнење со магнетна адсорпција без пречки. Усогласете се со сите полначи и додатоци Magsafe. Можете да го наполните вашиот i Phone без да го земете овој магнетски случај Magsafe за i Phone 14 Pro Max. 【Заштита на екран и камера за i Phone 14 Pro Max】 Magsafe i Phone 14 Pro Max Case нуди 1,5 mm усни на камера и усни на екранот од 1,8 mm. Максимално заштити го телефонскиот екран, како и леќите на фотоапаратот од гребнатини, стружења и испакнатини. Спречете го вашиот i Phone 14 Pro Max што остава трајни ознаки за гребење на површините при триење или паѓање. 【Анти-гребење и анти-прстински отпечаток】 уникатна замрзната текстура на грбот усвојува нано олеофобичен дизајн на обложување кој е способен да се спротивстави на отпечатоците од прстите, во лубениците, маслото и прашината. Floted Back Design на овој i Phone 14 Pro Max дава удобен допир, неговиот карактеристичен изглед, исто така, го прави моден телефонски додатоци. Во комбинација со функцијата за магнетна привлечност, дизајнот на овој случај е уште поуникатен и кул. 【Пакет вклучува и поддршка на клиентите】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】 【【【【【【gирте со 1 магдат 1 lag ing in маг многу многу многу многу многу бидат бидат 1 бидатште даат направат бидат 1 бидатат бидатнатнат 1 безле?? (? (? (Ow добро?? (Само) подо? ) Ouom? Ли ли ли? Ли? Лигу .9 Ако има какви било прашања во врска со случајот i Phone 14 Pro Max Magsafe, pls контактирајте не по порака, ние ќе одговориме во рок од 12 часа и ќе помогнеме да го решиме!. 【Извонредна заштитна изведба】 Случајот со i Phone 14 Pro Max Shock Proof има структура на троен слој, задебелена заштита на случајот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Womenените цветни печатени врвови на капчиња чипка за чипка на вратот - маички со вратот Симпатична лабава лабава маица 2023 летна трендовска блуза

DEN 0.33

Облека за женски крикет Направени во САД или увезени Size се работи мали Ве молиме, нарачајте 12 големина п�

Лунарна Геометриска Торба За Перење, Модернистички Дизајн Инспириран Од Тартан Со Квадрати Со Преклопување На Линијата, Корпа За

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

3/4 ракави Велигденски кошули за жени памучни постелнина екипаж на екипаж на врвови, слатки животни, графичка печатена маица за дами

DEN 1.33

60%памук, 40%постелнина Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината спор�

Зачуван Венец Од Шимшир 20 Дрвени Занаети Сезона Фарма Домашен Стил Домашен Декор Ѕид Виси Приврзок Сезона Фарма Домашен Послужавник Декор

DEN 400.00

Одличен Додаток На Брод Или Р Одлична Идеја За Подарок За Денот На Независноста Може Да Се Користи За Де�

МЕБРУДИ 12х9х4 Инчи Кутии За Испорака Пакет од 20 и 11х8х2 Инчи Кутии За Испорака Пакет од 25, Мала Брановидна Картонска Кутија За Пошта Пакување

DEN 1.67

Лесно За Склопување : овие мали кутии за испорака се собираат за неколку секунди без лента, лепак или спо

Навлажнувачи За Спална Соба, Навлажнувачи За Ладна Магла За Спална Соба Дома Со Шарена Светлина, Тивок Овлажнител Со Голем Капацитет Од 2,5

DEN 319.84

2,5 ЛИТРИ ПРЕНОСЛИВ ОВЛАЖНИТЕЛ овој овлажнител има резервоар за вода од 2,5 литри, Мали, но моќни навлажнув

Хурјарг Патна Торба За Шминка Патни Торби За Жени, Водоотпорна Торба За Шминка Пренослива Козметичка Торба, мултифункционална козметичка

DEN 0.67

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРАКТИЧЕН : не само како козметичка торба и тоалетна торба, туку и како торба за орг�

Катаку Симпатична Банана Канти За Складирање Со Капаци И Рачки, Ткаенина Голем Сад За Складирање Коцка Корпа Со Капак Декоративни

DEN 1.67

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на мно

ЗЕФОТИМ Џемпери ЗА Ноќта На Вештерките За Жени, Женска Секојдневна Мода 2022 Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот

DEN 1.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Explome : Добредојдовте Во Продавницат�

Адаптер ЗА боксови за МАЧКА Б40 - Магнетоснап Пд Агол Адаптер, Магнетни Пд Агол Адаптер За Полнење Уред Зачувувач ЗА МАЧКА Б40-Метално Сребро

DEN 1.33

? [МАГНЕТНО ПОЛНЕЊЕ] Едноставно вклучете го магнетниот адаптер во Вашиот Б40 Во меѓувреме, приклучете ја �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.