• Новак
Н-бренд Двоглед 4х30 Х Д Мини Детски Двоглед Надворешна Спортска Оптика Џеб Телескоп Дете Роденден Подарок

Н-бренд Двоглед 4х30 Х Д Мини Детски Двоглед Надворешна Спортска Оптика Џеб Телескоп Дете Роденден Подарок

Вреднување на стоката:
DEN 1273.60

Пристапност
Во достапна форма

[Висококвалитетен двоглед, ред без ризик] Моќен висококвалитетен двоглед, по 100% строга инспекција Ултра-јасна призма на сликата со висококвалитетни оптички елементи и целосно повеќеслојни обложени леќи може да обезбедат повисоко HD видно поле. Големиот окулар целосно го користи зголемувањето од 12 пати, може да обезбеди поголема слика, да обезбеди појасни детали, што може да обезбеди поголема слика за да обезбеди појасни детали, за да можете да уживате во неограничено задоволство при гледањето. Паметен Телефон Адаптирајте И Удобна Торба За Носење - мобилните додатоци за фотографии ќе ви помогнат да ги замрзнете убавите моменти. Брзо усогласување, пренослив и стабилен. Таа е погодна за речиси сите модели на мобилни телефони и може да ви помогне да снимате незаборавни моменти во вашиот живот. Торба за носење со ремен може безбедно да ги заштити и пренесува двогледите. [Висококвалитетни додатоци] двогледот е издржлив и има гума што не се лизга на површината за да спречи случајно лизгање. IPX4 отпорен на прскање и водоотпорен, прскањето вода во која било насока нема штетни ефекти, може да се справи со влијанието на лошите временски услови ,onomономскиот дизајн, да ве направи поудобно кога користите (погоден за статив).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Акрилични се залага за приказ, шарени парфеми за кекси, фигурини, прикажуваат кревачи на столбови, арилични полици за амибо фанко поп

DEN 984.00

【Пакетот вклучува】 : 6 парчиња чиста акрилна табла (11,81 "*3,15"), 1,81 "нозе за дупчење со единечен крај ×

Стантот на тестот за тестирање на овошје VTSYIQI вклучува тестер за цврстина на дигитална фигура на дигитална фигура со 2 сонди N kg lb 3 единици

DEN 2.33

Опсег : 0,2 15 кг / см2 (× 105 ПА) Едноставна работа Работа со притисок на рацете Вредност на поделба : 0,01 кг / с�

Sudemota 18 решетки за прилагодлив транспарентен организатор Clear 3 слој за складирање на накит за складирање на кутија за кутии за занаетчиски

DEN 969.28

Тампон Опис : Нов и висок квалитет 100% Дизајнот на работната површина на работната површина што може да с

Aibiin 7x5ft boho среќен роденден позадина за девојчиња розови балони сјај, испуштајќи кристална фотогарфија позадина роденденска забава

DEN 0.33

Големина : 7 FTX5 FT (висина од 2,1м ширина x 1,5м) Материјал : Тенка винил професионална фотографска крпа без џе�

Печатач ЗА Етикета ЗА Испорака ПОЛОНО, Печатач за Термичка Етикета 4х6 за Пакети За Испорака, Производител На Комерцијални Директни

DEN 1435.20

●Печатење Со голема Брзина Е Поддржано со печатење со голема брзина од 5,9 инчи / с (150мм / с) што може да пе�

Алаза Афроамериканка етнички цик-цак природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за миење бања и чистење на домаќинствата,

DEN 2.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.