• Новак
АЈБАЛ 1pcs НОГА ПРЕКИНУВАЧ YBLT-EKW/5A/B Само-Ресетирање ТОЧКА YBLT - 3/4 Машина НОГА ПЕДАЛ YBLT-YDT1/11

АЈБАЛ 1pcs НОГА ПРЕКИНУВАЧ YBLT-EKW/5A/B Само-Ресетирање ТОЧКА YBLT - 3/4 Машина НОГА ПЕДАЛ YBLT-YDT1/11

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Микро Прекинувачи Погледнете ја втората слика за детали. Микро Прекинувачи1, Yblt-ekw /5a/B нога прекинувач е погоден за AC (50~60) Hz, напон 220 V, DC напон 220v контролна линија; како контрола на машински алати, електрична, медицинска опрема итн.Стандард : GB/T 14048.5, IEC 60947-5-1. 2, Yblt-ydt1 серија нога прекинувач е погоден за AC (50~60) Hz; AC220 V, DC220 V, номинална струја : AC0.16 A; Ith : 5 A во контролното коло; како контрола на машински алати, електрична, медицинска опрема итн.Прекинувачот работи нормално кога надморската височина е помала од 2000 метри, температурата на околината е -5 ° c до +40 ° c, а релативната влажност е помала од 85%.Стандард : GB/T 14048.5, IEC 60947-5-1.3,Yblt-3, 4 серија нога прекинувач е погоден за AC (50~60) Hz, напон 380 V и подолу, DC напон 220 V и под контролната линија; како контрола на машински алати, електрична, медицинска опрема, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Solанку Цврст Градител Гел со Печат За Нокти, Комплет За Гел За Скулптури За Нокти 4 Бои Гол Чист Бел Розов ГРАДИТЕЛ УВ ГЕЛ &засилувач;

DEN 3.00

€4 Бои Комплет За Градежни Гелови за Нокти 】анку гел комплет вклучува 4*15г гелови за градежни нокти, вкл�

Аоф Пластичен Резервоар За Складирање Тока Резервоар За Складирање Храна Кутија За Складирање Житарици Запечатен Резервоар Голем

DEN 2.00

Пп материјал, заштита на животната средина, без мирис, издржлив Телото на резервоарот има транспарентна

Девојки за деца девојчиња сјајни метални танцувачки шорцеви тиква цветања гимнастика Балет модерни џез танцови костуми црно 11-12 години

DEN 107.04

70% полиестер, 30% акрилик Повлечете го затворањето Деца унисекс блескави еластични шорцеви на половината

Амбесон Орхидеи Торба За Перење, Егзотични Фаланопсис Ливчиња Диви Цвеќиња Цветаат Цветови Шема За Убавина, Корпа За Попречување Со Рачки

DEN 1.67

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Заборави Торба За Ручек За Жени Изолирана Кутија За Ручек За Мажи За Торбичка За Ручек За Ручек За Возрасни За Работа, Пикник, Училиште

DEN 271.68

ТОРБА ЗА РУЧЕК оваа торба за ручек може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, торба за сите

Конектори за црево Doitool 100 парчиња наводнување на наводнување прскалки 4/7 бодликава 3 пат емитер капе анти -затнување на наводнување

DEN 0.67

Трајни лесни практични практични еднонасочни тринасочни цевки за капка по капка за наводнување, градин

Jianeexsq Мемориска Пена Тастатура За Одмор На Зглобот Рампа Мек Тост Леб Багета Форма Анти-Лизгачки Зглоб Поддршка За Одмор За Канцелариски

DEN 3.00

Материјал : Изработен од мемориска пена Тој е лесен,удобен,издржлив и ergономски допир, мекиот бавен отск�

Аубс Гел Лагер Уметност За Нокти Сребрен Сјај Гел Дизајн На Нокти лак 1 парчиња 8мл Дијамантски Обоен Гел лак За Нокти За Уметност

DEN 111.84

Aubss Сребрен Сјаен Уметнички Гел За Нокти : бојата со сребрен гел за уметност на нокти е совршена за попул�

Пензионираниот Офицер На Американската Армија Амблем Cw3 Бејзбол Капа Прилагодлив Сендвич Капа Обична Капа Тато Капа Капа За Мажи

DEN 0.67

100% Полиестер Затворање на врвка Миење Раце Само 100% Полиестер Твил + Тексас.!Печатење На Раб + Предно Печа�

ГЕРМАНИКУРЕ Ножици И Сафир Ноктите Датотека Поставена Во Црна Кожа Случај-Етички Направени Во Солинген Германија, Финокс Нерѓосувачки

DEN 3.33

АВТЕНТИЧНА ИЗРАБОТКА НА СОЛИНГЕН изработена со употреба на "германски инженеринг" не е иста со квалите�

Гумени Стеги За Брана Комплет од 12 Со Решетка За монтирање Стоматолошки Ресторативен Endодонтски Нерѓосувачки Челик Црн Мат Црн Финиш Против

DEN 527.84

? СТЕГИ ПРОТИВ РЕФЛЕКСИЈА ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЛАСЕРСКИ ОПЕРАТИВНИ СТОМАТОЛОЗИ : се препорачува секој стомат�

Blmiede декорација решетката едноставен стил wallид што виси декорација метална заграда дрвена основа природна стабилност убава и дарежлива

DEN 750.40

женски капи бејзбол, кафеава бејзбол капа, машки камионџии капи snapback, велур капа, капи и капачиња, тениск

Гроздобер измиено потресено капаче за бејзбол капа за прилагодување на камиони за големи глави Везење на отворено црна голф капа

DEN 401.60

Датумот на делење е 710 работни дена Црвена бејзбол капа за бејзбол капа голф тато капа за мажи и жени дод�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.