• Новак
900х400х4мм Секси Аниме Големи Игри Глувчето Рампа Предводена Осветлување Глувчето Рампа ГЕЈМЕР ХХЛ Компјутерска Тастатура Десктоп Рампа

900х400х4мм Секси Аниме Големи Игри Глувчето Рампа Предводена Осветлување Глувчето Рампа ГЕЈМЕР ХХЛ Компјутерска Тастатура Десктоп Рампа

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на осветлување : Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина, Жолта, Бела, Магента, Портокалова, Алтернативен Бран, Синхронизиран Бран, Магичен Блиц, Магичен Бавен, Здив На Виножито Можете да го изберете режимот што ви се допаѓа. ●Нелизгачко Гумено Дно●природно гумено текстурирано дно, стабилно. И, исто така, доаѓа со текстури кои дополнително ја подобруваат оваа способност. Оваа продолжена подлога за глувче е ткаена од мазна ткаенина за исклучително прецизна контрола на глувчето и непречено лизгање. Оваа подлога за глувчето е водоотпорна и обезбедува водоотпорна обвивка на подлогата, така што не мора да паничите кога неизбежно ќе истурите чај/кафе/сок на подлогата. Лесно може да се избрише со вода. ●Голема Подлога За Глувче ● големата подлога за глувче совршено одговара на вашата работна површина. Оваа подлога за гејмерски глушец одговара на сите видови тастатури, глувци и лаптопи и има многу простор за движење, што ви дава поголема слобода. ●Лесен за употреба, приклучок и игра, нема потреба да инсталирате драјвери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

MageGee 75% Механички Игри Тастатура Со Жолт Прекинувач, LED Бела Позадинско Осветлување Тастатура, 87 Копчиња Компактен Tkl Жичен Компјутер

DEN 479.84

[Механички жолт прекинувач] : се карактеризира со тоа што е линеарен и помазен, малиот звук на клучот нем�

Џигер На глувчето Незабележлив-Двигател На Глувчето-Го Одржува Компјутерот Или Лаптопот Автоматски Да Работи Без Никаква Контрола, Погоден

DEN 320.00

100% НЕЗАБЕЛЕЖЛИВО : Двигателот На Глувчето може целосно да го имитира законот за движење на глувчето, да �

Силиконска маска за Oculus Quest 2, интерфејс на пластична заграда на лицето ABS и удобно силиконски VR подлога за лице и капакот за заштита

DEN 442.88

【Услови за адаптација】 Сетот за додатоци е компатибилен со контролорот OculQuest 2 Белешка : Не е погоден за

Слушалки За Игри БОТЕГРА, Филтрирање На Бучава 3,5 мм Едно Копче Неми Меки Чаши За Уши Што Се Повлекуваат Поместени Слушалки За Игри

DEN 2.67

ЈАСЕН ЗВУК : слушалките За Игри не само што носат подобар ефект на ниска фреквенција, туку и деталите за �

Погоден ЗА СЛУШАЛКИ ЗА ИГРИ СО СЛУШАЛКИ PS4 PC, Камуфлажни Жолти Слушалки ЗА ИГРИ ЗА СЛУШАЛКИ PS4 Со ФУНКЦИЈА ЗА Откажување НА БУЧАВА ПРЕДВОДЕНА

DEN 897.28

Слушалки со длабок Звук : вграден кристално чист звук со висока прецизност 50мм магнетски неодимиумски д

Rgb Држач За Слушалки Со USB Полнач Kafri Биро Држач За Слушалки За Игри Закачалка Со 2 USB Порти за Полнење и 2 Излез-Погоден За Гејмерска

DEN 351.84

●LED светлата на RGB qafri Rbg Држачот За Слушалки може да прикаже 9 режими на светлосни ефекти, до 16,8 милиони б�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.