• Новак
Леново Идеапад Игри на среќа 3i Лаптоп, 15.6 Целосна HD Дисплеј, Intel Core i5-11300h Процесор, NVIDIA GeForce GTX 1650, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Позадинско Осветлување Тастатура, Веб Камера, WiFi

Леново Идеапад Игри на среќа 3i Лаптоп, 15.6 Целосна HD Дисплеј, Intel Core i5-11300h Процесор, NVIDIA GeForce GTX 1650, 16GB RAM МЕМОРИЈА,

Вреднување на стоката:
DEN 11504.00

Пристапност
Во достапна форма

€Меморија безжична СЕКИРА Wi-Fi 6 и Bluetooth 5 ●Оперативен Систем●Windows 11 Дома. Клучни Карактеристики И Придобивки : Процесор : Itel Core i5-11300 H 3.10 GHz Процесор (8m Кеш, до 4.40 GHz)Меморија : До 32 GB DDR4 Ramhard Drive : До 2 TB PCIe NVMe M. 2 Солидна Состојба Диск или 2tb Хард Диск Оперативен Систем : Windows 11 Home Display : 15.6" Целосна HD Резолуција На Екранот : 1920 x 1080backlit тастатура : YESPORTS : 2 x Superspeed Usb 3.1 ТИП-A1 X Superspeed usb 3.1 Тип-C1 X Hdmi 2.01 X Rj-45 Конектор1 X Слушалки/Микрофон Комбографија : Nvidia GEFORCE Gtx 1650 Со 4gb Gddr6 Посветен Графички Меморијаудио : 1 X 1/8" / 3,5 мм СЛУШАЛКИ/микрофон влез/ ИЗЛЕЗОПТИЧКИ погон : безжично Поврзување : wi-fi 6 секира и Bluetooth 5.0 combobluetooth : Yesdimensions : 14,13 X 9,83 X 0,98 Inweight : 4,83 Lbcolor : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ercolor Јасен Случај Компатибилен Со iPhone 12 Pro/iPhone12 Тенка Тенка Палма Хибриден Случај Хард КОМПЈУТЕР Со Мек Tpu Браник Анти-Гребење Заштитен

DEN 1.33

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : целата шема е дизајнирана и произведена Од ucолор СтудиоОригинални, стилски и професио

Хризалис Камен | Паднат Камен | Лапис Лазули | Големина 0,75 - 1,25 | 1 Компјутер | Кристали И Лековити камења, Духовни Подароци За Жени, Реики,

DEN 1.33

Карактеристики : 1 еден лапис лазули падна камен внимателно избрани и проверени Спецификации : Боја : ниј

Плочи душеци за трпеза за трпеза, гушкање кучиња лажица кучиња шеќер десерт зачинување чај супа лажица мини лажица лажица висечка

DEN 1334.40

? ? 【Симпатична мини дизајн】 : Мини форма лажица поседува две „раце“ на рачката, тие можат да ја обесат �

Wallиден инфрацрвен сензор за индукција на вода, тапа за мијалник за бања, единечна дупка, монтиран месин од месинг, миксер за миксери,

DEN 2.67

Function Функција на сензорот за движење】 Со интелигентна индукција технологија, растојанието за сензори �

Црна Мачка Шема Розова Жолта Портокалова Мала Футрола За Кармин Со Огледало За Чанта, Издржлив Држач За Козметичка Шминка Од Кожа, Пренослив

DEN 223.84

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни Почетници, Будизам Дијамантски Комплет За Уметност Буда, Самостојни Комплети За Уметност Со Верски

DEN 191.84

●Додадете Радост во Животот ● diy 5 D дијамантското сликарство Е добар избор за намалување на стресот и о�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.