• Новак
Хикота Завртка Чешми Машина Навој Допрете 90-150 Долго Стебло Директно Флејта Завртка Допрете Метрички Приклучок Допрете М2-М12 За Алатки За Обработка на Метали 1 парч?

Хикота Завртка Чешми Машина Навој Допрете 90-150 Долго Стебло Директно Флејта Завртка Допрете Метрички Приклучок Допрете М2-М12 За Алатки

Вреднување на стоката:
DEN 1244.80

Пристапност
Во достапна форма

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од челик за лежиште. Микро Вежба Битови Завртка Допрете Машина Навој Допрете 90-150 Долго Стебло Директно Флејта Завртка Допрете Метрички Приклучок Допрете М2-М12 за Метални Алатки 1pcsspeciation : Тип : Тема Tapmateral : Со Голема Брзина Челична Должина : 90-150mm Size : М2/М2, 5/М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12пакет Вклучувајќи : Допрете Со Конец од 1 парчиња.

Главните карактеристики

Type:
Thread Tap
Material:
High Speed Steel
Length:
90-150mm
Size :
M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M8/M10/M12
Package Including:
1pc Thread Tap :

Избор на клиент

Стаклени Дупчалки 6/8мм Триаголна Метална Дупчалка Мултифункционална Карбидна Моќност Битови Од Дијамантски Плочки Отворач За Ѕидни Керамички

DEN 437.44

Комбинирана Вежба Карактеристики : 1 Има силна цврстина и отпорност на абење Отпорноста на засекот е мал

Титан TC98565 Цврст Карбид Крајна Мелница, Екстра Долга Должина, 4 Флејта, Топката Носот, 30 Степен Хеликс, Тик Обложени, 1 Сечење Дијаметар,

DEN 1.67

Премиум СубМикрогран Цврст Карбид Произведено во САД 4 Флејта Еден Крај Топката Носот Екстра Долго...

Карбид Мелење Машина 16мм 2 Флејти HRC55 Цементирани Карбид Крајот Мелници Мелење Машини легура обложени Волфрам Челик Крајот Мелници Сечење

DEN 7049.44

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.