• Новак
Ахегас Спрингс Компресија пролетна компресија Пролетно издание Пролетно враќање на пролетната жица Дијаметар на жица 1.0мм, надворешен дијаметар 10мм Механичка про

Ахегас Спрингс Компресија пролетна компресија Пролетно издание Пролетно враќање на пролетната жица Дијаметар на жица 1.0мм, надворешен

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал за производи : Пролет челик од 65 милиони. Големина на производот : Дијаметар на жица (1,0мм) * Надворешен дијаметар (10мм) * Висина (60-100мм). Количина на производи : 5 парчиња. Карактеристики на производот : Овој производ е изработен од високо-тврдоста 65 милиони пролетни челици, не е лесен за деформирање, униформа растојание, униформа сила, отпорност на замор, отпорност и погоден за разни прилики. Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал за производи : Пролет челик од 65 милиони. Големина на производот : Дијаметар на жица (1,0мм) * Надворешен дијаметар (10мм) * Висина (60-100мм). Количина на производи : 5 парчиња. Карактеристики на производот : Овој производ е изработен од високо-тврдоста 65 милиони пролетни челици, не е лесен за деформирање, униформа растојание, униформа сила, отпорност на замор, отпорност и погоден за разни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Празни дворови знаци со влогови 17 “, бело брановиден пластичен тревник потпишете двострана за продажба на гаражи, имот, изнајмување, безбедност,

DEN 319.84

Signsblakn blank use знаци на дворот : 5пакет вклучува 5 празно 17 x 12 инчи брановидни пластични дворови со знаци со 5

ДРЖАЧ За Визит-Картички YDXNY, Држач За Визит-Картички, Работна Површина, Персонализирана Креативна Кутија За Складирање Визит-Картички,

DEN 1344.00

Дизајнот е едноставен и дарежлив, убав и практичен Силен и издржлив, не е лесен за деформација Изработен

Средба со полирање од дрво метал 20 парчиња влажна сува шкурка за мелење на тркалото за мелење на тркалото и прстенот со цементна карбид 90x90x90mm

DEN 380.48

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Грануларност : 6010000 груб песок.

Инхомер Шема Со Жолти Акварел Сончогледи 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека

DEN 2.33

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.