• Новак
Фледи Девојки Тркачка Блузи Резервоарот И Плен Шорцеви Гимнастика Балет Танцување Облека Во Собата 2 Парчиња Тренингот Облека

Фледи Девојки Тркачка Блузи Резервоарот И Плен Шорцеви Гимнастика Балет Танцување Облека Во Собата 2 Парчиња Тренингот Облека

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

90% Полиестер, 10% Спандекс Деца Девојки Култура Врвот Со Шорцеви за Салата. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, у деколте, исечете го врвот со ремени за рамо вкрстени одзади,исечете го грбот. Блок шорцеви во боја со еластичен појас за подобро вклопување. Облека за дишење за вашата девојка. Совршен за танц, џогирање, фитнес, вежбање, возење велосипед, спорт итн. Комплетот Вклучува : 1 парчиња Кроп Топ, 1 парчиња Шорцеви Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : 90% Полиестер, 10% Спандекс Таг Бр.- /- - - - - - Препорачана Големина - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Должина На Шорцеви - - - - - - - - - - - Шорцеви Половината-|-Колкот- -6|-6 Years|8.5"/22cm|-22"/57cm-|20.5"/58см -8|-8 Years|-9"/24cm-|-24"/62cm-|-22.5"/63см -10-|10 Years|-10"/26cm|-26"/67cm-|-24"/62cm-|-10"/26.5"/68см -12-|12 Years|-11"/28cm|-28"/72cm-|26"/66.5"/73см -14-|14 Years|11.5"/30cm-|-30"/77cm-|-28"/71cm-|-11"/28.5"/78см -16-|16 Years|12.5"/32cm-|-32"/82cm-|-29.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дами плетени блузи со блузи, лоза на лоза, цветни графички лабави вклопени врвни кратки ракави квадратни врат летни есенски блузи

DEN 182.40

2023 Poony Floral Top за договор за Dayенски ден на жените 99% Краток квадратен врв на вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 �

Костими За Капење Девојки12 14 Возбудува Костими За Капење Ремен За Капење Дете Костим За Капење Лето Дете Печатење Костим За Капење

DEN 505.60

100% Полиестер Затворање на ременот Машинско Перење Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 13 см Поради Рачно

Основни работи На амазон Дизни | Марвел | Војна На Ѕвездите | Замрзнати / Принцези Девојки И Мали Деца ' Комплети Облека Со Мешавина И

DEN 692.32

100% памук Затворање на вратоврската Машинско Перење Наполнете го нејзиниот плакар со оваа петделна обле

Гламулице Чипка Цвет Девојка Фустан А-Линија Директно Туту Тул Без Грб Принцеза Подуени Фустани Фенси Партија Церемонија Наметка

DEN 0.33

Памук,чипка,тул, полиестер, сатен Затворање на патент Миење Раце Само СОВЕТИ( Мора Да Се Напомене) : фуста

Дебела топла густа нејасна двојна парчиња обични комплети за тинејџерска девојка есен зимски џемпер со долг ракав велур поставува жени 3Д

DEN 3.00

2023 сетови за договор за Dayенски премиер Ден 99% ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена ღ❤ Секој проблем со п�

925 Прегратка Прстен Стерлинг Сребро Прилагодлив Прстен за Мајка Гушкање Прстени Со Кутија Завиткајте Околу Прстени Накит Мајки Ден Роденденски

DEN 0.67

Генијален И Иновативен Дизајн : овој вид на сребрен прстен со прилагодлив стерлинг 925 е врежан со зборов�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.