• Новак
Еднорог и црна starвезда менструален период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување тампони за патувања собираат торба за женска нега санитарна органи

Еднорог и црна starвезда менструален период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување тампони за патувања собираат

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за затворени и надворешни прилики, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви како училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кенгби материјал за мелење тркало за мелење на тркалото за мелење на тркалото, подлогата за полирање на тркалото од 10 парчиња мелење 20мм за

DEN 666.08

Главната цел на тркалото за почувствувано полирање е отстранување на закопчиња, светло гребнатини, 'рѓа

Орнаменти на новогодишни елки 2023 година - Орнамент Хардивил Кентаки Роден град Цата на градот - Идеи за подароци за подароци Хардивил Кј украс

DEN 780.80

Покажете ја својата loveубов кон семејството со симпатичен дизајн Овој украс, исто така, е прекрасна и вни

Спортски кошули за мажи Еелхое летни обични графички маички со долги ракави, улична облека, околу вратот, лабава вклопена суви основни врвови

DEN 127.84

85% полиестер, 15% памук Повлечете го затворањето Менс 4 ти јули кошула 4 ти јули кошула за мажи џебни маици �

Ден на мртви жени черепи образец смешна коска Кина Декоративна чинија околу керамички плочи занает со приказ за украси за внатрешни работи

DEN 3.00

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа плоча за декорација на коски од Кина е изработе�

Организатор на куќиште за дијабетичко патување со дијабетичари и Организатор - Изолиран ладилник за инсулин и кутија за ладење -

DEN 303.84

Организирани ги вашите материјали за дијабетичари : кутијата за патување со дијабетичари на Medcase е диза�

Додатоци за домаќинства, делови за замена на блендата за плантажа 30 парчиња пролет натоварена наполнета плантажа за замена за замена

DEN 158.24

ПП+железо Пин за поправка на блендата, ПП и материјал од железо јадро, флексибилност и одлична издржливо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.