• Новак
Продолжување на вентилот Yosoo 4x Вентила за гуми Дволе

Продолжување на вентилот Yosoo 4x Вентила за гуми Дволе

Вреднување на стоката:
DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

Направено од метална и висококвалитетна гума, сигурен и издржлив 4 продолжување на вредноста на гумите со 2 стеги, многу флексибилно и удобно. Погодни за повеќето камиони и автобуски гуми. Должината на продолжување на вредноста на гумите е приближно. Поставување на возило : десно. Карактеристики : 1. 4 Продолжување на вредноста на гумите со 2 стеги, многу флексибилно и удобно. Направено од метална и висококвалитетна гума, сигурен и издржлив. Одговара за повеќето камиони и автобуски гуми. Спецификации : Должина : Околу 140мм / 5,5 инчен материјал : Метал и гума поставување на возило : Правилно пакување Тежина : Приближно. Вклучен пакет 226 G : продолжение на вентилот за гуми од гума од 4 x со 2 адаптери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Deshan 9pcs задна оска за лежиште за лежиште за лежиште за влечење и слајд чекан сет со слајд чекан од чекан и 3 адаптери за влечење на задната

DEN 3.33

Вклучува : Професионален комплет за алатки за лежиште на задната оска за лежиште и слајд чекан сет обезб

Favomoto 8 поставува алатки за притисок на гумите за притисок на гумите Алатки за автомобили Алатки за автомобили гума гума Притисок за мерење

DEN 617.44

Капаци за притисок на гумите ,, не е лесно да се оштетат и носат Капи за предупредување за притисок на гум

Делови за алатки за автомобили без бодли за отстранување на забивање на заби за отстранување на алатки за влечење T-бар со попуст на роза црвена

DEN 1.67

Ова е кревач на влечење што управуваше со рака за лесно влечење на чешмите Направено од врвни материјал�

Електроп 13 ПЦС -Восок восок Апликаторски влошки комплет 5 инчи микрофибер апликаторски влошки за сина правоаголник микрофибер апликатори за

DEN 3.33

13 ПАКС Восок Восок Апликаторски влошки за влошки : 4* сина 5 инчна дијаметар на дијаметар на микрофибер, в�

Uxcell 3-инчен памук за полирање на подлога за полирање со рачка од 1/4-инчен за повеќекратна алуминиум не'рѓосувачки челик хром 4 компјутери

DEN 223.84

Наменето за полирање на конкавни површини Полското тркало со рачка е поудобно за употреба Слоеви на тка

Ultechnovo 1 поставен тест молив кола кола на напон тестер за автомобили за автомобили со индикатор за светло премиум автомобилски тестер

DEN 1.00

Тестер за сонда Изолираната рачка, безбедна за одржување, одлична и практична, прекрасна корисна функци

Комплет за поправка на конец, поправка на конец, M14*1.25 Алатка за поправка за внатрешна дупка со кутија со алатки, лесен за носење материјал

DEN 209.60

Со 0,4in и 0,7in 2 видови на конец на алатка за поправка, и со чешма за завртки M16 x 1,25 Доаѓа со алатка, чувајте г�

7 парчиња/лот 4инч влажна подлога за полирање на влажна дијамант за гранитни мермерни бетонски агол мелница за мелница за полирање на гранит од

DEN 0.33

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Eaglerich EM410 Автомобилски електронски стетоскоп, автомобилски мотор и моторни абнормални детектори на звук Поправете ја најдобрата

DEN 3.00

LED светло ја означува јачината на сигналот на активниот канал Брзо и точни укажува на бучава и локација �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.