• Новак
Квинбокс 1бокс Силика Гел За Полнење, Одвлажнувач На Апсорбер За Сушење, Промена На Бојата Што Укажува На Домашно Складирање На Фен За Воздух, Сино

Квинбокс 1бокс Силика Гел За Полнење, Одвлажнувач На Апсорбер За Сушење, Промена На Бојата Што Укажува На Домашно Складирање На Фен За Воздух,

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

силика гел : со силни перформанси на апсорпција на влагаВе молиме, не ставајте го во храната или контактирајте со храната.Ве молиме ставете го таму каде што децата не можат да допрат. Карактеристика : тој е економичен и практичен бидејќи може повторно да се користи. плс ставете средство за сушење силика гел на сонце (или користете висока огнена топлина во микробранова печка околу 15 минути). Пакет : 1 кутија силика гел ; Големина Кутија : 2.9 инч(тоа може да биде малку мала грешка); Безбоен, невкусен. Портокалова и сина силика гел постојат промена на бојата што укажува на фукција, (бел силика гел без оваа функција). Апликација : предмети за домаќинството, Облека, важни документи, податоци, датотеки, кабинети за поднесување,прецизни инструменти, собирање, Магацин,плакар, складирање кое има добри перформанси на запечатување итн. Ве Молиме Запомнете : 1.Ве молиме, не ставајте го во храната или контактирајте со храната.Ве молиме ставете го таму каде што децата не можат да допрат. Карактеристики : 1. Со силни перформанси за апсорпција На Десиканти. Тоа е економично и практично бидејќи може повторно да се користи. Безбоен, невкусен . Портокалова и сина силика гел постојат промена на бојата што укажува на фукција, (бел силика гел без оваа функција). Спецификации : Материјал : Големина На Силика Гел : 2.9 инч(тоа може да биде малку мала грешка) пакување На Стоки : пластична кутија силика гел десикант боја : бела, сина и портокалова За ваш избор Како да се направи тоа да биде еднократно (2 начини) : 1. ставете средство за сушење силика гел на сонце и направете го да се изолира неколку часа директно, а потоа може повторно да се користи! (Забелешка : тоа не само што бара сонцето да биде 11 ЧАСОТ до 3 ЧАСОТ во текот на летото, но, исто така, бара влажност на отворено е мал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Digiyes 3D печатач Екстрадудер го надгради комплетот за замена на левата рака за 3Д печатач 1,75мм филамент работи со серии Ендер 3, серија

DEN 3.33

Висококвалитетен алуминиумски легура материјал и песок од песок до оксидизација на површината, обезбе�

Сирена Опашка Тамблер Подароци, 20оз Вакуум Двојно Ѕид Сјајот Тамблер Чаша Со Капак И Слама, Нерѓосувачки Челик Патување Кафе Кригла

DEN 479.84

✿Пакување : Секоја чаша за сирена од не ' рѓосувачки челик 20оз доаѓа со капак отпорен на истекување,Без Б

Цевка за смалување на топлина - 3: 1 сооднос двоен wallиден лепило лепак многу 11/32 инчен црвен лепило од 10 стапки лепило со лепење на топлинска

DEN 803.20

3 : 1 Сооднос на смалување Нашите цевки за намалување на топлината се крајно решение за заштита на кабелс

Хиличи 121 парчиња Клипови Од Типот На Пружински Опсег Комплет За Асортиман со 7-22мм 12 Големини Стегач За Пружинско Црево И Клешти За Штипки

DEN 1.67

?Што Добивате Во Овој комплет, Ќе добиете 121 парчиња Комплет За Асортиман На Клипови Од Типот На Пролетна

Глејд Свеќа Мирна лаванда &засилувач; Алое, Мирис Свеќа Натопена Со Етерични Масла, Освежувач На Воздух Свеќа, 3-Фитил Свеќа, 6.8 Мл,

DEN 335.52

Глејд 3Фитил Миризлива Свеќа за целиот мирис Повеќе мирис за брзо пополнување на собата наспроти Глејд �

Прилагодете Елитен Острилка За Ножеви, Комплет За Острилка За Ножеви 360° Флип Ротација Фиксен Агол За Кујнски Готвач Систем За Острење Ножеви

DEN 1.67

Функција : Вратете го старото сечило или создадете убаво сечило за полирање на вашето омилено сечило Ви�

Јадење Крофни Мачки Кутија За Складирање Со Далечински Управувач Мултифункционален Стп Кожен Тв Далечински Држач Десктоп Организатор

DEN 2.67

Стп кожа МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : кутијата за складирање со 5 оддели е рачно изработена со одлична изработка.

Девојки костими за капење со големина 10-12 женски костими за пливање во стомакот Едно парче женски бикини костими за капење со високи

DEN 0.67

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини Size❤bleas

Преносен климатик, испарувачки вентилатор за ладилник за воздух со 3 прилагодување на брзината, личен балсам USB воздух за мала просторија со

DEN 0.33

Продажба денес само премиер Најдобри зделки денес со купон : ? Сите стоки купуваат 1 Заштедете 5%, купете т

Навлажнувачки Чорапи, Спа Чорапи За Потпетици,Меки Гел Чорапи Внатрешна Обвивка Натопена Со Етерични Масла и Лосиони-Најдобро За Испукана

DEN 1.33

НАЈНОВИ И НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИИзработени Од Мек И Удобен, ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН Гел од А и Издржлив Памук и С�

50 -та среќна роденденска музичка кутија - Подарок за музички кутии со рачно дрво за жени, мажи, мајка, сестра, брат, сопруга, сопруг, баба,

DEN 1.00

Големина на музичка кутија : 1 музичка кутија по пакет Секоја музичка кутија мери околу 2,5 инчи x 2 инчи x 1,6

Држач за далечински управувач на Geeice 4 Организатор на потпирачи за ракавици за софа, рак на ракави за складирање на џеб за складирање на

DEN 1.33

Премиум материјал : Организаторот на софата од Geeice е изработен од голем избор на почувствуван материјал

Uqiangy Складирање Божиќ Складирање Голем Подарок Декорација Кошница Дедо Мраз Бонбони Кошница Домаќинство &Засилувач; Организаторите

DEN 154.24

Тоа Исто Така Може Да Биде Убав Божиќ И Др Декорација На Фестивалот Се Користи За Бонбони, Колачиња, Било

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.