• Новак
Мотор на Давиту Стипер - 3: 1 5: 1 10: 1 12.5: 1 15: 1 34 Намалување на менувачот Степер мотор 66 мм должина 4а 3n.m -

Мотор на Давиту Стипер - 3: 1 5: 1 10: 1 12.5: 1 15: 1 34 Намалување на менувачот Степер мотор 66 мм должина 4а 3n.m -

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар на вратило : Сооднос 10 до 1 Прилагодлив за брзина. Карактеристики на долг живот. Точност на агол на висок чекор. 3 дека Порака за односот на менувачот што ви треба кога ќе нарачате, или ние ќе испратиме случајно. Имаме и сооднос на брзина од 20 : 1 25 : 1 30 : 1 36 : 1 50 : 1 75 : 1 200 : 1 250 : 1 за да изберете Од, ако ви треба, ве молиме контактирајте не. Заедничка камера : (земена од мене и без ПС, така што производот изгледа подобро отколку на фотографијата.) Спецификации на предметите : Потекло : CN (потекло) Сертификација : CCCCrestification : Cecertification : Isocertification : Roh Scurrent / Fase : 4astep Агол (степени) : 1,8 Фаза : 2 Type : Хибридмодел Број : Geared Stepper Motor 86 HS6640 A4 G-3-15 Headling Torque : 3n.mgear Сооднос : 3 : 1, 5 : 1, 10 : 1, 12.5 : 1 15 : 1 за избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лента за рамената за лаптоп торба, замена за прилагодување на лентата за рамо со ментални куки за камера, лаптоп -торбички кесички, сини

DEN 207.68

【Удобно и безбедно】 Нашата фиксна подлога за рамо е изработена од мека, крпа што дише која нема да ви се

Шинизон Блинг Дијамантски Паричник Случај За Мото Работ 2021,3 Д Рачно Изработени Искра Кристално Зачудувачки Камења Магнет Брава

DEN 712.00

Блинг паричник телефон случај компатибилен СО мото Работ 2021 случај стилски 3д рачно изработен дијамант�

Тулимед-Вокер Скијачки Лизгалки - Бело-Универзално Вклопување За Повеќето Пешаци Од 1 Инчи-Внатрешна/Надворешна Употреба - Скијачки Лизгалки

DEN 3.33

ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА : скијачките лизгалки Тулимед, кога се користат во затворени простории,се мазни што �

Стилски тренингот врвови на екипажот летни врвови што излегуваат на врвови за жени со кратки ракави графички врвови лабава класична блуза

DEN 2.33

82% полиестер, 18% спандекс Врво на тренингот за жени Повлечете го затворањето Машинско миење или миење на

ЗАВИТКАНИ Торби За Подароци Со Средна Големина - 12 Пакувања Златна Фолија Пердуви Од Паун Хартиени Кеси Со Бела Ткивна Хартија За Божиќ, Забава,

DEN 1.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ЗАВИТКАНИТЕ кеси за подароци се направени со супериорен квалитетСекој дел од торбата е

Висечки Држачи за Билети за работа 9х12-Сопственици на Билети за Продавници 9х12 - Нарачка За Работа Пластични Ракави За Хартија-Ракави

DEN 0.33

РЕФУС 30 ПАКЕТ овие јасни џебни ракави доаѓаат во големо пакување од 30 Купувањето на големо ви заштедува

Sawqf 3PCS Фела во форма на вентилатор во форма на акварел, поставена мешана коса бакарна цевка гуачи четки за училишно цртање сликање четка

DEN 1472.00

Метална млазница, мазна текстура Исклучително изработка, долг животен век Непречен проток, фино израбо�

Ракав лесен качулка целосна патент на женски џекни џебови патент плус големина лесен шарен палто женски палто облека армија зелена

DEN 1592.00

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите Затворање на да

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.