• Новак
99-09 Volkswagen Golf / Jetta NRG Воланот Краток центар Адаптер црна

99-09 Volkswagen Golf / Jetta NRG Воланот Краток центар Адаптер црна

Вреднување на стоката:
DEN 1664.00

Пристапност
Во достапна форма

100% автентични NRG производи дизајнирани за оние кои претпочитаат воланот е подалеку од нивните тела Белешка : Не е препорачано за употреба со брзото ослободување на тенка верзија. Апликација за возила : 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Volkswagen Golf / Jetta. Ако центарот е премногу краток, ќе треба да го додадете растојанието за воланот на воланот (продаден одделно) 2. Не можеме да гарантираме дека рогот може да се користи повторно во дел од поставувањето на воланот за воланот. / Адаптерот за центар бара отстранување или неактивен на системот ABS, адаптерот за центар е само за употреба надвор од патот / трки. Не се подразбира никаква гаранција. Ве молиме, внимателно прочитајте го следното одрекување пред да ја купите предметот. Одрекување на адаптер за центри : За автомобили без воздушно перниче : Не обидувајте се сами да го инсталирате овој комплет, освен ако не сте биле правилно обучени во инсталацијата и одржувањето на тркалата за управување со автомобили. Не обидувајте се да го инсталирате овој комплет без претходно да го прочитате упатството за упатства. Неточната инсталација може да доведе до неуспех на воланот што може да предизвика несреќа што резултира во сериозна лична повреда или смрт. Одрекување на адаптер за центри : За автомобили со воздушно перниче : Секој автомобил произведен во Соединетите држави мора да биде опремен со автоматски систем за ограничување што ги исполнува федералните стандарди за безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

K&N Универзален филтер за воздух на воздухот: Високи перформанси, премија, засадување, филтер за замена: Дијаметар на прирабница: 2.844 IN, Висина

DEN 1.33

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

Панел за контролор на Универзален прекинувач на Алавенте 8, контролен панел за контролирање на електронско релејв, LED автомобилски

DEN 1919.84

Алавенте е посветена да ви обезбеди производи со врвен квалитет од брендови со доверливи име Нашата при

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.