• Новак
Водоотпорна капа за корпи за жени и мажи - УВ заштита плажа Сонце капа за риболов сафари буни капа од дожд, прилагодлив пакуван пакуван

Водоотпорна капа за корпи за жени и мажи - УВ заштита плажа Сонце капа за риболов сафари буни капа од дожд, прилагодлив пакуван пакуван

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

100% најлон Затворање на влечење. МАТЕРИЈАЛ : Малакслкс Унисекс капа на корпа е направена од 100% висококвалитетна водоотпорна најлон ткаенина. Водоотпорна, UPF 50 + заштита од сонце, брзо сушење, мека и пријателска за кожата, лесен, дише, издржлив, преклопен и спакуван. Удобно за целодневно носење, совршено за да одговара на секоја облека. Водоотпорна/УВ заштита/брзо сушење : Водоотпорен материјал спречува да се влева дождот во главата, додека материјалот за брзо сушење гарантира дека капачето се суши брзо по изложеноста на влага, спречувајќи непријатност и раст на бактериите. Заштитата од 7,5 см/2,95 инчи и UPF 50+ UV заштита обезбедуваат заштита за лицето и главата од штетните ефекти на сончевите зраци. Прилагодлив дизајн : Прилагодлива и отстранлива лента за брадата, дури и во ветровити денови, капачето од сонцето исто така може да биде цврсто фиксирана на главата. капаче за прилагодлив еластичен дизајн на еластична влечење, што може да се прилагоди според големината на главата. Една големина одговара на повеќето тинејџери, мажи и жени. Обезбедување на капаци 21.6-22,8 инчи/54-58 см. Преклопување/пакување/преносно : капа е многу лесна, може да се преклопи во мала пакет и со кука да се обеси во чантата, торбата за рамо или ранецот за лесно носење. Шапката ја задржува својата форма откако беше спакувана, осигурувајќи дека секогаш изгледа одлично и добро функционира. Мултифункционална/мулти-окација : Малакслкс унисекс водоотпорна Сонце капа е идеален за активности на отворено, како што се кампување, пешачење, градинарство, пловење, риболов, одмор, одмор на плажа, лов, пливање, сурфање, пикник кампување, спорт на отворено и така натаму . Може да се користи како риболов капа, капа на буни, пешачка капа, ловечка капа, капа од сафари, капа за голф, капа за дожд и капа за корпи. Совршен ден на вineубените, Денот на мајката, назад на училиште, подароци за роденденски патувања за девојчиња, дами, жени, мажи. Материјал : 100% обем на најлонски капа : 55-58cm/21.8inch Скриена ширина : 7,5 см/2,95 инчи Карактеристики : Водоотпорна, УВ заштита, брзо сушење, преклопување, пакуван, прилагодлив, дизајн на унисекс, лесен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Манифизирај од не'рѓосувачки челик, држач за прилагодување на риболов, прилагодлив за риболов, држач за риболов, држачи за риболов,

DEN 1.67

Флексибилно прилагодливо : Има прилагодливо издигнување со цврсто копче Заштита на риболов шипка со вн�

Нараквица на нараквица на нараквица за нараквици на нараквици на нараквици на нараквици на нараквици на нараквица со бронзено знаме-3

DEN 1289.60

Враќаме 10% за да ја поддржиме полициската станица што ја избравте, им се заблагодаруваме на локалната по

Booms Риболов X02 Алуминиумски клешти со солена вода, отстранувач на кука и сплит прстен клешти за риболов, плетенка линија за секачи за рибини

DEN 3.33

Лесна тежина и силна : Направена од лесен алуминиум, овие клешти се силни и издржливи Тие се одликуваат с

Сенмортр Камо Нето, мрежно камуфлажа за камуфлажа, воени мрежи за лов на мрежи бесплатно сечење за лов на слепи сончеви сонце, снимање тематски

DEN 198.40

Лесен за инсталирање, исто така, за сечење Засенчување на светло без ограничување на гледањето на стакл�

3 парчиња риболов мамки куки крап кафез риба фидер за напојување на отворено риболов мамки кука пролетна риболов мамки куки за риболов

DEN 169.44

Груб риболов; Флексибилна ротација, рамка за мамка не е лесно да се завитка околу линијата Многу погоден

Шеф Бак протеин 3 пат Гравита за гравитација | Систем за испорака на трајна гравитација на гравитација со 3 цевки за хранење за фидер

DEN 1167.84

Нетипична 55галон полидолна единица одговара на 55 галон буриња Дизајнот на длабока инка додава капаците

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.