• Новак
Cliory Vintage u обликувајте црна коса странични чешли за коса Елегантна фризура за жени девојки 3 парчиња

Cliory Vintage u обликувајте црна коса странични чешли за коса Елегантна фризура за жени девојки 3 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасната алатка за додатоци за коса е изработена од висококвалитетна легура, нема лесно да се скрши или избледи Не може да се чисти и лесен за чистење. Оваа чешла од страна на косата ќе ви даде прекрасна фризура. Досепете со 2 чешли 1 пакет. Ова чешли од страната на косата ќе ви дадат прекрасна фризура. Доцени со 2 чешли 1 пакет. Големина на чешли : 2,6 ''*3. Најдобро е за вашата коса - може да се користи за долга коса, кратка коса или сите видови на коса. Оваа црна страна на косата на црна коса лесно ќе ви помогне да создадете совршена фризура во важни денови на свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, Банкети, забави и годишнини. Оваа коса од страна на косата ќе ви даде прекрасна фризура. Досепете со 2 чешли 1 пакет. Оваа страна на страната на косата ќе ви даде прекрасна фризура. Доцени со 2 чешли 1 пакет. Комбична големина : 2,6 2,6 ''*3. Најдобро е за вашата коса - може да се користи за долга коса, кратка коса или секаков вид коса. Оваа црна страна на косата на црна коса лесно ќе ви помогне да создадете совршена фризура во важни денови на свадба, банкети, забави и годишнини. Ако ги изберете овие чешел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

6 парчиња Големи Клипови За Нокти За Коса,Мат Клипови За Канџи,Ленти За Глава За Жени, Комплет Додатоци За Сатенска Коса, Стеги За Фаќање

DEN 175.84

`+Мат Големи Клипови За Канџи За Коса : 41 " нелизгачки големи квадратни клипови за канџи за жени девојки, с

Хето Нано Монистра Екстензии На Коса Човечка Коса Омбре 3/8/22 22 Инчи 50гр 50с &засилувач; Лента Во Екстензии На Коса Вистинска Коса 3/8/22

DEN 2.67

1 Хето Екстензии За Коса Се Направени од 100% Реми Човечка Коса Без Заплеткување, Без Пролевање, Мека како �

ПЛАНТУРЕКО Црвена Перика И Партиски Очила За Сонце, Црвена Перика За Жени, Црвена Перика Со Удирања, Црвена Боб Перика И Кратка Црвена Перика,

DEN 2.67

Ќе добиете 1 X bob перика + 1 X партиски очила во различни бои, доволно за да ги задоволите вашите различни по

13х6 Тело Бран Чипка Фронт Перики Човечки Коса За Жена Без Лепак 13x6 Транспарентна Чипка Фронтална Перика Природен Бран Претходно Изветвен

DEN 3.00

1,100% Необработена Бразилска Девствена Коса 13х6 бран на телото чипка фронтална перика човечката коса усв�

Крпа за Коса од микрофибер,Обвивка За Крпи, 2 пакувања, Супер Абсорбента Брз Турбан За Сува Коса За Сушење Кадрава Долга Густа Коса

DEN 683.20

ЛЕСЕН за УПОТРЕБАуникатниот систем за извртување и јамка ја прави обвивката за крпи за коса што останув

Коса Восок Стап, 3 ПАРЧИЊА-Восок Стап За Коса Перики Масна Стап За Коса FlyAway &засилувач; Работ Разлетување, Не-бели Чипови &засилувач;

DEN 3.33

●Сеопфатните негување восочни стапчиња за перики за коса може да ја направат периката мазна за лесно ч�

Чипка Топење Бенд 2 парчиња &засилувач; Восок Стап За Коса Перики, Перика Еластична Лента За Топење Чипка, Перика Бендови за Одржување

DEN 1.67

●Нов Сет : Самнитска лента за коса и стап за восок за коса, лента за коса што ќе ви помогне да ја поправит�

ЏИАЏИЈА тереза 0,8 См Ширина 90 Нишки Човечка Коса Дредлок Перики Природни Црни дредови 12 Инчи Човечка Коса Стравови Перика Со Чипка

DEN 1.67

Пегла за човечка Коса : Локите Се со Дијаметар од 0,8 См, Изработени од 90 Прамени Висококвалитетни Човечки

Исцелини 10 ролни за еднократна употреба шамија хартија лента за вратот лента за коса, додатоци за стилизирање на коса, барбер вратот

DEN 1.33

Ленти со бербер врат се протега за да одговара на вратот на клиентот удобно, одржувајќи го уредно и зашт�

Копчиња за стакло за зајдисонце за зајдисонце за фиоки за гардероба со дијамантски стаклени копчиња влече хардвер со завртки црна

DEN 1.33

Висококвалитетен материјал : Направен од сунѓер, материјал од Оксфорд, нашата торба за шминка не се крши

Алаза Акварел Розова Роза Цвет Водоотпорен Бербер Кејп За Мажи Жени Брада Бричење Лигавче Престилка Професионална Коса Сечење Крпа, 65

DEN 303.84

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

6 Парчиња Спа Лента За Глава За Миење Лице Лак Коса Глава Бенд Нега На Кожа Корално Руно Лента За Глава За Жени Девојки Шминка Ленти

DEN 0.67

?Висококвалитетен материјал : нашите ленти за нега на кожата се изработени од микрофибер од корално рун�

Халемет 3 ПАРЧИЊА Спа Лента За Глава За Жени Девојки Ленти За Глава Нараквици Поставени За Перење Шминка За Лице Нега На Кожа Подуена

DEN 159.84

Спа Ленти За Глава И Нараквици : ќе добиете 1 лента за перење лице и 2 соодветни нараквици што можат ефика�

Кетери Бохо Ленти За Глава Гроздобер Цвет Печатена Глава Завиткајте Крст Крст Еластична Лента За Коса Модни Додатоци За Коса За Жени И Девојки

DEN 3.00

Лентата за глава на турбан е изработена од мека и еластична високотехнолошка спандекс ткаенина, не само

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.