• Новак
Sinjimoruoem магнетски монтиран мобилен телефон на мобилни телефони лулка за возило

Sinjimoruoem магнетски монтиран мобилен телефон на мобилни телефони лулка за возило

Вреднување на стоката:
DEN 460.80

Пристапност
Во достапна форма

Производи кои се цврсто фиксирани со силна магнетна сила Производ за прилагодлив агол од 360 степени. Спречете лизгање со употреба на силикон. Надувување со заштитен филм против крил. Дизајнирани жлебови на двата краја на површината на прицврстувањето за да предизвикаат природна адхезија. Големина на спецификација на производот : тело - 35мм (W) x 35mm x 7mm, лулка : 28mm x 47mm x 14mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач За држач За прстен За телефон Универзален Држач За Паметни Телефони 360 Ротација Погоден За сите Телефони Розово Злато Прекрасен Дизајн

DEN 103.84

Ве молиме, потсетете се дека поради светлосните ефекти, поставките за осветленост / контраст на монито�

Стенес Huawei P20 Случај-СТИЛСКИ-3d Рачно Изработени Блинг Кристално Цвеќе Цветни Пеперутка Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Штанд

DEN 2.67

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Штанд за мобилни телефони Youngme, прилагодлива лулка на држачот на десктоп Телефон, штанд за мобилни телефони од 360 степени, компатибилен со

DEN 0.67

【Прилагодлив агол на гледање】 Уживајте во совршен агол на гледање со нашиот мултиагол дизајн кој овоз�

Кожа Компатибилна Со Главниот Скутер За Брич А5 - Цврста Вар Зелена | Моќна Кожа Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници

DEN 3.33

ПРИЛАГОДЕН ИЗГЛЕД : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Скутер А5 Премиер!

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.