• Новак
Тиџубони Смешни Хајленд Крава Туш Завеса Фарма Крава И Сончоглед Бања Туш Завеси Кул Животински Водоотпорен Полиестер ткаенина 60 х 72 Инчи

Тиџубони Смешни Хајленд Крава Туш Завеса Фарма Крава И Сончоглед Бања Туш Завеси Кул Животински Водоотпорен Полиестер ткаенина

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Конструкција на додатоци : 9 дупки, дупки од нерѓосувачки челик + завеса за туширање од полиестер + пондерирана оловна жица Доаѓа со 12 пластични куки. Издржлив Материјал : оваа завеса за туширање е изработена од водоотпорен полиестер. Прекрасните бои НА DIY можат да одговараат и да се вклопат со вашиот постоечки декор. Тој е издржлив и ќе трае многу години. Повеќекратна Употреба : нашиот комплет за завеси за туширање ќе ја комплиментира секоја боја на бања. Може да се користи во бања, стан, хотел, кампер, студентски дом, училишен туш и насекаде на друго место. Инструкции за перење : машина за перење, отпорни на абење и издржливи, заштедете грижа и напор, удобен и брз, нема да исчезнат по миењето. Услуга по Продажбата : ви ветуваме дека ако завесите за капење не можат да ги задоволат вашите потреби, можеме да обезбедиме целосни услуги за враќање на средствата. Упатства за нега : Машинско Перење. Конструкција на додатоци : 9 дупки, дупки од нерѓосувачки челик + завеса за туширање од полиестер + пондерирана оловна жица. Доаѓа со 12 пластични куки. Издржлив Материјал : оваа завеса за туширање е изработена од водоотпорен полиестер. Прекрасните бои НА DIY можат да одговараат и да се вклопат со вашиот постоечки декор. Тој е издржлив и ќе трае многу години. Повеќекратна Употреба : нашиот комплет за завеси за туширање ќе ја комплиментира секоја боја на бања. Може да се користи во бања, стан, хотел, кампер, студентски дом, училишен туш и насекаде на друго место. Инструкции за перење : машина за перење, отпорни на абење и издржливи, заштедете грижа и напор, удобен и брз, нема да исчезнат по миењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Hot6sl Комплети За Килими За Бања 3 Парче-Ултра Мек Тепих За Бања Што Не Се Лизга и Абсорбента За Капење Од Шенил, Нелизгачки Бушави Сиви

DEN 2.33

Комплет Тепих За бања 3 Парчиња : Изработен Од Полиестерски Материјал, Содржи тепих од Када од 31,5" х 19,69", П

Didiseaon Повлече Када Послужавник Бела Одвод Када Полица Полица Организатор Шупливи Пластични Полица За Складирање Бања Тоалет Пластична

DEN 1.00

Направено од врвен квалитет, материјали без мирис, може да го прават и возрасните и децата Ова е плех за

Лукео Нерѓосувачки Челик Четкано Злато Бања Бања Решетката Пешкир Решетката Решетката За Складирање Хардвер Бања Бања Хотел Приврзок

DEN 5698.40

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

UXZDX Електрични Загреан Пешкир Железнички Ѕид Фен Бела Бања Полица За Сушење Облека Решетката Преклопен Бања Не-Дупчење Крпи Решетката

DEN 1.00

Стилскиот дизајн што може да се повлече може да се преклопи рамно кога не се користи за да биде компакте�

КЛХГ Триаголна Полица Во Бањата, Нема Потреба Да Ја Удирате Полицата, Решетката За Складирање, Стативот, Ѕидната Кујна, Завршната Решетка за

DEN 3464.64

Совршен за складирање во аголот на кујната и бањата,не ги оштетува ѕидовите и може да биде цврсто прикач

Слатки Диносауруси Држач За Зелен Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Тркалезни

DEN 159.84

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот организатор на бања мери : 475 (D) СО капак, големи

Ниша за туширање - не е потребна плочка 24 x 12 четкана хромирана орган за единечна полица - најдобар модерен во wallиден додаток за бања за туш

DEN 1.67

Со варијанта од 12 "x 24" и варијанта од 12 "x 12", Кантрио има совршено решение за потребите на вашата бања и по�

Уличен Поглед На Лондон 2 Пакет Држач За Топчиња Од Памук Организатор Диспензер Пластични Тегли За Аптека Со Капаци Тегла Со Суета Канистер Стакло

DEN 462.40

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

ШИПТ Микрофибер Цврст Брзо Сува Коса Шапка Симпатична Зајачка Крпа Жени Крпи За Туширање Домашна Текстилна Крпа Бања За Носење Крпа

DEN 1208.00

Карактеристики : Водоотпорното капаче за коса може да се користи за туширање, готвење или чистење на пр�

Ханикс Луксузни Пешкир Потопла Решетката Со Тајмер И Термостат, Ѕид Монтирани Загреан Пешкир Лавици За Бања, Електрични Топла Крпа

DEN 2.33

1 х Загреана Решетка за Крпи 1 х Инсталација Комплет 1 х Прирачник За Инсталација Број На Барови : 10 Матери

Остин Рог Класици Блокада Црвена 3-Парче Декоративни Пешкир Во собата, со црвена Жакард Ткаенина Бенд, Со кабел &засилувач; Јамка Лента

DEN 416.00

100% памук велур пешкир Упатства за нега : се препорачува чистење На Место Димензии на производот : Бања 25 "

FVRTFT Нема вежба без удирање, монтиран за туширање на wallид, корпа за складирање од не'рѓосувачки челик за бања за туш за бања, црна туш

DEN 894.08

Силното лепило со вода што е изолирано ја одржува вашата туш кабина стабилна Лепливите полиња за тушира

Baoblaze 2 парчиња исцедете сапун кутија преносен облик на цртан филм со одвојливи додатоци за кука за кујна бања, светло сина и темно

DEN 883.20

Материјал со висок квалитет : Направен од високо квалитетен PP материјал, здрав и издржлив, може да се кор

5 парчиња држач за бања за складирање на шминка QTIP топки за козметика пластични прегради влошки за контејнери со врвови и направете розово

DEN 517.44

Кутија за складирање на шминка за козметика : Мал и исклучителен дизајн без да заземате премногу просто�

ЗДВ Лавици За Крпи, Решетка За Сребрени Крпи, Сите Бронзени Решетки За Крпи со Двоен Ред Полица За Крпи За Бања, Монтирани На Ѕид/сребро/60см

DEN 1.67

Пешкир Решетката Едноставен Дизајн Едно Парче, Не Е Потребно Собрание Импресивна ПовршинаПовршина На �

Багажник За Крпи Гроздобер Преклопен Багажник За Крпи Ѕидна Бања Декоративна Полица За Складирање На Решетката За Крпи Со Куки

DEN 1115.20

Цврст Идеален За закачување ќебиња Искористете го максимумот од неискористениот ѕиден простор и стекн�

Држач за фен за коса Yuehuam Baly Wallид монтирање на алатка за коса Организатор за пробивање бесплатни алатки за нега на коса држач за стилизирање

DEN 731.20

Водоотпорен и доказ за 'рѓа : Безбеден држач за тоалетна хартија до мазна површина на wallидот, водоотпорн�

БАГАЖНИК ЗА Фен ЗА Коса НА XJJZ Решетката За Тоалет Решетката За Бања Ѕидот Виси Фен За Коса Решетка За Складирање Бесплатна Перфорирана Решетка

DEN 2.67

Скриен дизајн на кука може да висат мали предмети Исто така, чува фен за коса и козметика Отстранлив и ле

СУПЕРИОРЕН Турски памучен Жакард Од Шевронен 6-Парче Комплет Крпи, Ултра Кадифни Крпи За Бања, Туш, Спа Центар, Додатоци За Дома, Вклучува Лице,

DEN 2.00

Турски Памук Супериорен Турски Памучен Бесконечен Жакард 6 Парче Пешкир, Ултра Мек За Туширање, Бања, Сп�

Леуфова Морска Желка Туш Завеса Теал Син Океан Подводни Корални Алги Морски Ѕвезди Рустикална Дрвена Штица Инспиративни Цитати Наутичка

DEN 2.00

Уникатен Дизајн : Завеса За Туширање Морска Желка,желки од океански чај, корали, морска трева, морска ѕве

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.