• Новак
Phopik Mini Thepod Tripod Stand: Преносен и флексибилен статив за смартфон на октопод- компатибилен со iPhone/Android/Camera/GoPro

Phopik Mini Thepod Tripod Stand: Преносен и флексибилен статив за смартфон на октопод- компатибилен со iPhone/Android/Camera/GoPro

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

[Преносни, компактни] Компактните флексибилни нозе лесно можат да се завиткаат околу велосипеди, столбови и гранки, или можете да ги грабнете како селфи стап Тежи само 150g и стои на 10in, лесни и преносни, применливи за видови на активности во затворен и на отворено. [Функционални додатоци] Доаѓа со безжичен далечински управувач (компатибилен со телефоните на i Phone и Android), универзален држач за телефон (работи за мобилни телефони широк до 4,53 инчи како i Phone 8/8 Plus, i Phone X/XR/SE, i Phone11/11 Pro и Samsung. Со стандардна нишка за завртки за адаптер, таа е компатибилна со дигиталните фотоапарати како Nikon/Canon, DSLR, Go Pro (вклучени адаптери Go Pro). [Ефикасни и трајни] Флексибилните нозе за статив се направени од густ метал со висок квалитет и се-метал конектори и се засилени со обложена гума и силна пена. Гумените нозе што не се лизгаат го прават прилагодливиот статив многу стабилен на бирото или на подот. Издржлив, ефикасен квалитет, за да се исполни побарувачката на потрошувачите за различни сцени со стрелање. [Далечинско снимање] Безжичниот далечински управувач може да ја реализира врската во рок од 30 метри. Можете лесно да земете селфи без помош на другите. Многу погодни за патувања, селфи, You Tube или тикток. [Мал и флексибилен] Сферичниот спој на главата може да реализира 360- Хоризонтално снимање на степен и хоризонтално снимање од 180 степени и може да поддржува мобилен телефон/камера до 1 кг. Нозете може да се склопат во различни форми и да се поправат на предмети. Тоа е мал и може да се носи со вас. [Преносни, компактни] Компактните флексибилни нозе лесно можат да се завиткаат околу велосипеди, столбови и гранки, или можете да ги грабнете како селфи стап. Тежи само 150g и стои на 10in, лесни и преносни, применливи за видови на активности во затворен и на отворено. [Функционални додатоци] Доаѓа со безжичен далечински управувач (компатибилен со телефоните на i Phone и Android), универзален држач за телефон (работи за мобилни телефони широк до 4,53 инчи како i Phone 8/8 Plus, i Phone X/XR/SE, i Phone11/11 Pro и Samsung.

Главните карактеристики

Избор на клиент

360 ° ротатибилен и повлечен држач за телефон со автомобили, мултифункционално прилагодливо монтирање, Универзален држач за ретровизори за

DEN 287.84

360 ° Rotatable : Совршен за GPS навигација, видео повици или гледање видеа за патници, безбедни и лесни за употр�

Tortoise со очила за сонце, мобилен телефон стол за преклоплив прилагодлив држач за мобилен телефон Десктоп Док, компатибилен со таблети

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

[Уживајте никогаш не опструирани] Таблата со табла и шофершајбната Универзален држач за телефони на автомобили [Лесно за инсталирање]

DEN 2.67

【Никогаш не паѓајте】 Ние го надградивме материјалот на држачот на телефонот за автомобили за да го нап

Ккеико 3 Пакет Заштитник На Екранот Компатибилен Со LG Stylo 6, Заштитник За Екран Од Калено Стакло За LG Stylo 6, Пријателски За Куќишта, Цврстина

DEN 95.84

Заштитниците на екранот од калено стакло се целосно компатибилни само со LG Stylo 6 Заштитниот филм на екра�

lliang анти-лизгачки автомобил анти-лизгачки универзален универзален држач за подлога на подлога за автомобил со шема на лице за насмевка

DEN 2.33

Отпорен на температура, немагнетна, без лепило, не е потребен лепак Лесно за чистење и еднократно, може д

Станица за полнење за повеќе уреди, 16 пристаништа за брзо полнење станица, 175W 35A Multi USB полнач станица, станица за полнење USB за повеќе

DEN 799.84

[Станица за брзо полнење со паметна брзина на порта]16 станица за полнење на USB порт може да наплати 16 уред

Ailun За Apple Види Серија 8 & засилувач; 7 Екран Заштитник Случај [45mm], Ултра-Тенки Хард Компјутер Случај Вграден Во Калено Стакло Заштитник

DEN 127.68

Апликација : оваа заштитна кутија компатибилна со Apple Watch серија 8 / Серија 7 45mm, не одговара за други модел

Pro Stylus Pen работи за Oppo A52 со мастило, висока точност, дополнителна чувствителна, компактен формулар за екрани на допир [3 пакет-црно-црвен-силвер]

DEN 1.00

Професионално дизајниран компатибилен со ОПОПО А52 со зголемена издржливост на врвот и точност со траен

Монтирање на држач за телефонски магнетни автомобили UREHEPO, држач за телефонски табла за автомобил, монтирање на телефон за ротација

DEN 159.84

Лесно за инсталирање и употреба Лесно за инсталирање, постигнете вистинска работа со една рака Со цврс�

Виолетова делфини мобилен телефон стојат преклопен прилагодлив држач за мобилен телефон Десктоп Док, компатибилен со таблети за прекинувач

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.