• Новак
Замена на конверторот за оптоварување на оптоварувањето на томшин NS23 за контролорот на прекинувачот

Замена на конверторот за оптоварување на оптоварувањето на томшин NS23 за контролорот на прекинувачот

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

- Подгответе се да наплаќате два контролори истовремено Подготвување на оптоварување на различни видови на контролори. ❤ Подготвување вметнете како и да е, за да носите. -Поставување за контролор PS5, контролер PS4, контролер Xbox-One, Pro Switch Controller и контролори на Gulikit King Kong. ❤multi Интегрирана заштита од Cauo со краток спој од клучеви или други метални делови. - Подгответе се да наплаќате два контролори истовремено. Подготвување на оптоварување на различни видови на контролори. ❤ Подготвување вметнете како и да е, за да носите. -Поставување за контролор PS5, контролер PS4, контролер Xbox-One, Pro Switch Controller и контролори на Gulikit King Kong. ❤multi Интегрирана заштита од Cauo со краток спој од клучеви или други метални делови. Различни видови на контролори. Поддршка Вметнете во секој случај за полнење. Замена за контролорот PS5, контролер PS4, контролер Xbox-One, Switch Pro Controller и контролори на gulikit King Kong. Мулти интегрирана заштита од Cauo со краток спој од клучеви или други метални делови. Заштита на прекумерна и висока температура. Адаптерот за полнење е потребен за различни видови на контролори. Спецификации : Тип : Замена на основата на оптоварување PS5, замена на основата на оптоварување PS4, замена на основата на оптоварувањето за прекинувачот, замена на основата на оптоварувањето за замена на адаптерот Xbox One PS4, замена на адаптерот PS5, замена на адаптерот за прекинувачи (по избор) Влезен напон : 4-5,5 VDC Влезна струја : Струја на влегување : струја : струја на влез : 0-2а Макс.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нов за 3DS XL Топ и долна обвивка за обвивка црна замена, за Nintendo 3DSXL 3DSLL рачна конзола за игри, надворешна A/E лице за куќиште за куќиште

DEN 3.00

Getе добиете : горната и долната кутија школка црна боја Edition X 1 Состојба : сосема ново Ве молиме, споредете

Сакам налепници за фудбалски декорации, ја покриваат кожата целосна обвивка за налепници на лична плоча компатибилни со прекинувачот

DEN 239.84

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, прекинувачи за сончогледи Конзола за игри против низа анти-гребење компјутер со пад на

DEN 2.33

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.