• Новак
Mempedont Лук Прес Mincer-304 Нерѓосувачки Челик Лук Дробилката &засилувач; Лупеч Во Собата, Отстранлив, Тешки, ' Рѓа Доказ Лук Мелница Дизајн За Екстракти Повеќе Лук Паста По

Mempedont Лук Прес Mincer-304 Нерѓосувачки Челик Лук Дробилката &засилувач; Лупеч Во Собата, Отстранлив, Тешки, ' Рѓа Доказ Лук Мелница Дизајн

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

①СИЛНА ЕФИКАСНОСТ на ЗДРОБИ останатите мелници за лук остануваат голема количина лук по притискање Mempedont професионални лук прес карактеристики уникатен кружен дизајн и тешки обезбедување на повеќе концентрирана сила и постигнува висока ефикасност трансформација на лук паста. Кажете не на мирисот, лесно наполнете се со сос од лук!. ●ЛУПЕЊЕТО ЛУК Е ЛЕСНО! овој најдобар комплет за преса за лук вклучува валјак за цевки за лупење, направен од силикон безбеден за храна, кој ќе ви помогне да ја отстраните кората од лукот со едно брзо еднократно движење. Сега сте излупиле лук за неколку секунди без да останете мирис во рацете!. ●НИКОГАШ НЕ БРЕЈК_ други лесни лук дробилки рачка често се скрши, бидејќи на недоволно материјал додаток во. Нашите алатки за притискање лук се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 и легура на цинк, со тежина од 250 гр. Одлично лежиште под притисок, економично и издржливо. Станете вашиот мал кујнски асистент!. €ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ q Интимен дизајн што се одвојува и рамен вовлекувач лесно се чисти. Само извадете ја поставата на печатот и користете ја приложената четка, исплакнете со вода, а потоа завршете со опуштено зачинување!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Креативна едноставност, држач за стакло за вино со вина, креативна едноставност, вина решетката wallидна монтирање стакло стакло стакло

DEN 952.00

Висококвалитетно метално железо 220 термостатско обоена рамка од железо, по марината, фосфацијата и друг

5 Парчиња Комплет Четка За Чистење Долга Слама Со Различна Големина Најлон Четка За Чистење Четки За Чистење Четки За Чистење Цевки

DEN 158.40

Висококвалитетни материјали : четката за чистење шишиња е изработена со најлонски влакна и рачка за нам

Црвен цигл wallид за Ноќта на вештерките или третирајте ја торбата за тота со корпи за бонбони, повторно да се користи со рачка за подароци за

DEN 1054.40

полиестер Направени во САД или увезени Издржлив материјал : Направено од полиестерски материјал, оваа к

Зулај Кујна Голем Микробранова Пуканки Производител - Силиконски Пуканки Попер Микробранова Печка Склопувачки Сад Со Капак-Големина

DEN 191.84

ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : повеќе не треба да се грижите дали штетните вештачки вкусови ќе влезат во вашето тело д�

Кабилок мезе за сервирање на сад за јадење со сад за јадење сос Керамички сад за натопување 5 парчиња мали странични садови, држач за одмор,

DEN 3.00

Керамички сос чинија јапонски сад за натопување странични садови мали сос сос зачинети садови за мезе з

DBYLXMN BIG за складирање на решетката за решетката на решетката за табли за заштеда на плочата за заштеда на просторот за заштеда на простор

DEN 2.67

Висок капацитет за оптоварување за тешки работни места Ве молиме, дозволете некои разлики како резулта�

Пајак веб -темно издржлива водоотпорна изолирана торба за ручек, елементи на Ноќта на вештерките, плашливо за еднократно ладилни термички

DEN 2.33

Препорачана возрасна оценка : 5+голем капацитет и компактен дизајн : Препорачана возрасна оценка 5+, со с

Поеријахом само лепило масло доказ за алуминиумска фолија за фолија за лагер за кујната за задниот дел на кабинетот на кабинетот, фиоките

DEN 3.00

Оваа налепница за алуминиумска фолија од кора од кора и стап е лесен за нанесување и работи одлично за к�

Едноставен модерен метеж од 50 мл кригла со рачка и капа за слама | Повторно употребливо изолиран не'рѓосувачки челик големо шише

DEN 559.84

Капацитет од 50oz : Голем капацитет ви помага да останете хидрирани со помалку полнење Отпорен на протеку�

Раи Дан Црвено срце кригла - занаетчиска колекција од Магента - убава црвена кригла со цртеж на бело срце - дајте некој што го сакате

DEN 3.00

Инспирацијата на Рае доаѓа од земјата и таа наоѓа убавина во едноставни форми, природни форми и пронајд�

Чинија за чување на чинија со чинија со чинија за чување на вода, поставува домаќинство кунг фу, поставена церемонија на котел за тенџере

DEN 1.67

Лентите се празни и ефикасна дренажа Супер силна стабилност на оптоварување без деформација Чајните ле

SDFSDFSD 17 мл вакуум изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик, спортско кафе за кафе, флас, оригинална кожа завиткана БПА бесплатно, розова

DEN 335.84

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.