• Новак
ХКК RH050R1B ANSI 50H Синџир На Ролери Со Една Жичка, Закован, 5/8 Теренот, 0,400 Дијаметар На Ролери, 3/8 Ширина На Ролери, 50 Должина На Стапалото

ХКК RH050R1B ANSI 50H Синџир На Ролери Со Една Жичка, Закован, 5/8 Теренот, 0,400 Дијаметар На Ролери, 3/8 Ширина На Ролери, 50 Должина На Стапалото

Вреднување на стоката:
DEN 636.80

Пристапност
Во достапна форма

Тежок сериски синџир со ролери со едно влакно изработен од легиран челик за стандардни запчаници Ладно фалсификувана цврста конструкција за непречено трчање без почетно истегнување и зголемена отпорност на корозија. Линк плочите се двојно удирани за да обезбедат вистински дупки од 90 степени за точно усогласување на пин-плоча, черупка-плоча. Цврсти ролки, плочи за врски и цврсти чаури се направени од легиран челик и се шутираат за дополнителна јачина на замор. Подмачкан за намалување на пилинг за продолжен животен век на синџирот. Тежок сериски синџир со ролери со едно влакно изработен од легиран челик за стандардни запчаници. Ладно фалсификувана цврста конструкција за непречено трчање без почетно истегнување и зголемена отпорност на корозија. Линк плочите се двојно удирани за да обезбедат вистински дупки од 90 степени за точно усогласување на пин-плоча, черупка-плоча. Цврсти ролки, плочи за врски и цврсти чаури се направени од легиран челик и се шутираат за дополнителна јачина на замор. Подмачкан за намалување на пилинг за продолжен животен век на синџирот. Синџирот на ролери со еднонасочни навртки Со Тешка Серија работи на стандардни запчаници за широк спектар на оперативни средини, вклучувајќи опрема за фарма, фабрики за хартија и рударство. Изработен е од легиран челик со цврсти ролки, цврсти чаури и преку стврднати иглички. Неговата ладно-фалсификувана цврста конструкција го минимизира издолжувањето и абењето предизвикано од триење, а со тоа го продолжува животниот век на ланецот. Процесот на производство на цврсти валјаци и черупки НА ХКК го минимизира изобличувањето при тешки товари и спречува акумулација на странски материјал под ролерите, минимизирајќи ги трошоците за застој и замена. Чаурите, ролерите и плочите за поврзување на ланецот се снимаат за да се намали заморот и да се спротивстави на неповолните услови на животната средина предизвикани од температурата, прашината и влагата. Тешките сериски ролери и поврзувачките врски работат на стандардни запчаници и ги исполнуваат стандардите ANSI B29.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сандер шкурка 30 кутии/кутија од 3 инчи 75 мм шкурка, автоматска шкурка од мрежа, без прашина и анти-стапче, 80-320 груб песок, суво отстранување

DEN 3.33

Издржлив и антистатичен, многу погоден за пескарење и полирање ● Брзо отстранете ги материјалите и зав�

Урбана Памук Сет од 12 Гингам Проверете Крпа Салфетки Памук Мека Издржливи Перат Еднократно-Маса Вечера Салфетки За Хотел Ручек Ресторан

DEN 1.67

100% памук Секој комплет содржи 12 парчиња меки, дише и удобни салфетки за вечера од 18х18 инчи Проверете ги н

Списанија за освојување Хари Потер Чекајќи го мојот пакет за налепници, официјално лиценциран, 50 уникатни налепници, водоотпорни и УВ отпорни,

DEN 159.84

✔ Чекајќи ја мојата буква со мешавина од акварел и светли примарни бои, секоја вештерка или волшебник ќ

Ковид-19 Известување Знак-Ви Благодариме Здравствени Работници 3 | Алуминиум Знак | Заштита На Вашиот Бизнис, Општина, Насловна &засилувач;

DEN 3.00

ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : сите наши производи ЗА безбедност НА ОША се направени од материјали од комерциј

Седишта за мотоцикли Мустанг 79331 Стандардно патничко седиште за турнеи за Харли-Дејвидсон Херитиџ Класик и Делукс 2018-'21, оригинална,

DEN 2.33

Рачно изработено во Соединетите држави за комерцијална контролирана густина на пена, не бара „период н

Кујнски прибор Држач За Нож Од Нерѓосувачки Челик Држач За Кујнски Нож Нож Блок Кујнски Нож Решетка За Складирање Индивидуален држач За нож

DEN 0.33

Држачот за нож има јасен изглед и едноставен дизајн, што може да додаде малку убавина во вашата кујна и д

Камил цвет Поп -дополнување на алиштата со патент за патент за патент, корпа за перење со рачки што може да се сруши за складирање

DEN 351.84

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

WZMPA Автомобил Механичар Престилка Со Џебови Автомобил Механичар Подароци Не Можам Имам Планови Во Гаражата Прилагодлива Престилка

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.