• Новак
Судбина: The Take King, Легендарно издание - PlayStation 3 Latam верзија

Судбина: The Take King, Легендарно издание - PlayStation 3 Latam верзија

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Верзиите на латем игри имаат шпански/англиски/француски, а понекогаш и Португал како достапни јазици Темна сенка виси над нашите светови. Орикс, кралот на преземените, е решена да се одмазди и собира војска од корумпирани сили што манипулира со самиот темнина. Мора да најдете начин да влезете во неговиот оклопен брод за да го победите кралот на преземените пред тој и неговата темна армија да ја консумираат нашата цивилизација и да го водат сончевиот систем да го уништи. Судбина : The Taken King, новата авантура во универзумот на стрелачи во прва личност во Судбината, има нова кампања и нови мисии, нови непријатели за борба, нови локации за истражување, нови напади и мапи за садови, нова рација која ќе ги стави играчите на играчите на играчите вештини на тест и многу повеќе. Играчите ќе имаат пристап до три нови подкласи на старатели и арсенал на оружје, оклоп и опрема за да се искачи на предизвикот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

MOINYSKINS кожата компатибилна со Sony PSP - Мировна насмевка | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен за

DEN 1312.00

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Sony PSP! Не ја сакате кож

Додатоци за замена на контролорот Kuidamos, нови и ладни замени лесни инсталации елитни комплети за додатоци за замена на контролорот

DEN 1.00

【Совршен натпревар】 специјално дизајниран за еден контролер на елитната серија 2, Совршен совпаѓајте �

Шанеја палецот ги покрива заштитните џојстик удобен за употреба на професионален дизајн долг сервисен живот PS4 за домашна канцеларија PS3

DEN 628.80

Романска појава на кристал, уникатен стил, направете го вашиот контролер попривлечен Кога вашиот Game Pad з

Uuiu i Безжичен контролер за PS-4 компатибилен со P4 /Pro /тенок конзола со кабел за полнење безжичен џојстик П-4 далечински контролер со мотори

DEN 1348.80

? Компатибилен со PS4 / PS4 PRO / PS4 тенок конзола / Android / компјутер и лаптоп Може да уживате во повеќето игри во

Постер леарница ламинирана мега маж вселенска позадина видео игра видео гејмер класичен ретро гроздобер 90 -тите игри мегаман capcom

DEN 255.84

Совршен подарок за гејмер Постери од Мега Ман се постери за игри и гејмер wallидна уметност со употреба н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.