• Новак
USB C 3.2 Докинг станица - INTPW 16 во 1 Докинг станица за лаптоп за M1 MacBook & Windows, со единечен 5K/ Dual 4K 60Hz, USB 3.2 10Gbps, Thunderbolt 3/4 порта

USB C 3.2 Докинг станица - INTPW 16 во 1 Докинг станица за лаптоп за M1 MacBook & Windows, со единечен 5K/ Dual 4K 60Hz, USB 3.2 10Gbps, Thunderbolt

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Единечен 5 K/двојно 4 K докинг : INTPW докинг станица поддржува единечен излез од 5 K Ultra HD преку Display Port, или двојно 4 K 60 Hz преку HDMI/HDMI, DP/HDMI излези Исто така, е наназад компатибилен со 3440x1440, 2560x1440, 1920x1080 и повеќе. ❤ Note : Екранот и продолжувањето на портата се обезбедени со Display Link DL-6950, за вашето добро искуство за набавка, најновиот двигател на Display Link треба да се инсталира пред употреба. Проширување : INTPW 16 во 1 Thunderbolt 4 Докинг станица ЕНЛАБАТ 1 X USB 3.2 Поддржува 10 Gbps, 1 x USB-C 3.2 поддржува 10 Gbps, 3 x USB 3.0 поддржува 5 Gbps, 2 x USB2.0 поддржува 480 Mbps, 1 x 100 W PD, 1 x gigabit Портата Етернет поддржува 10/100/1000m, читач на картички SD/TF и 3,5мм аудио приклучок. Сите преку USB4 40 Gbps кабел за флексибилно да се поврзете со вашиот лаптоп. ❤ Note : Адаптерот за напојување не е вклучен. Компатибилност : Докинг-станица компатибилна со Thunderbolt 4/3, USB4 и USB-C компјутери, вклучувајќи ги Apple M2, M1, Intel-базирана Macs, Windows компјутери и Chrome OS уреди. Исто така е компатибилен со таблети, вклучувајќи i Pads и таблети со Windows кои имаат Thunderbolt или USB-C. ❤note : Ве молиме, потврдете дека вашиот лаптоп поседува USB тип Ц порта за поддршка на портата ALT ALT режим и испорака на електрична енергија или Thunderbolt 3/4 порта. Linux/Unix не се поддржани. (Постигнете до прикажување на веб -страницата за врски за повеќе детали). Брз пренос како Cheetah : USB 3.2 порта поддржува до 10 Gbps, поддржува да пренесува музика, филмови, огромни датотеки и повеќе во секунди (испратете или добијте HD филм за дури 2,5 секунди). Покрај тоа, докинг -станицата има повеќе USB 3.0 порти за поддршка на истовремено пренесување на голем број датотеки со податоци. ❤ Note : Се препорачуваат безжични уреди од 2,4 GHz, како што се глувчето и тастатурата за поврзување на портата USB 2. Брзо полнење како Молња : Наполнете го вашиот лаптоп со 100 W (сертифициран 96 W) директно преку докинг -станицата INTPW USB C, за да можете да го оставите вашиот полнач за лаптоп во вашата торба за патувања. ❤ Note : Докинг -станицата не се препорачува за игри, репродукција на видео, графички алатки 2 D/3 D. Единечен 5 K/двојно 4 K докинг : INTPW докинг станица поддржува единечен излез од 5 K Ultra HD преку Display Port, или двојно 4 K 60 Hz преку HDMI/HDMI, DP/HDMI излези. Исто така, е наназад компатибилен со 3440x1440, 2560x1440, 1920x1080 и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

МОЌНИ КОЖИ Моќни Кожи Кожа Компатибилна Со иробот Брава Млаз М6 - Ноќно Небо |, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници | Лесен

DEN 2.67

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за вашиот Иробот Брава Џе

Империја Вештачка Кожа Мал Ранец За Прашка Повеќенаменска Торба За Гради Пешачење Дневен Ранец За Патување Рашсак На Отворено Јоргованот

DEN 0.67

Совршена Мала Големина7 "(Л) х 13" (Ж) х 3 " (Г) Тежина 1,25 фунти СтилскиЗанает од депресивна кожа со црн најлон�

Младите Зафатени Трчање Парчиња Рачни Тежини Поставени Ergономски Со Анти-Лизгачки Силиконски Зафат за Деца. СОВРШЕН За Младински

DEN 3.00

За Децата : Тегови Со Јајца Младоста На Трчање Е совршена за деца и тинејџери Тоа е исто така совршен под�

Besportble 30 парчиња маскирна масло за шминка поставува црни фондации стапчиња за очи црно бејзбол возрасни бејзбол лакроза стадион стадион

DEN 2.67

Спортисти стапчиња за очи : Практични стапчиња за фудбалски очи, обезбедување погодност за вашите спорт

ЦФОПИРИКС ПЕТУВАЕ ТАБЕЛА СВЕТЛО, ДОМОКУРАТИВНИ ДЕЦЕРАТИВНИ КОЕТСКИ ЛАСОВИ ЕЛЕГАНТ ПЕДЕРСКИ ЛАМБАДЕР ЛЕД СВЕТСКИ СВЕТСКИ ЛАМП, МЕК ЗАЕДНИЦА

DEN 431.84

Тип на прекинувач Табелата за контрола на допир е прекинувач за копче за притискање Конкретна инсталац

Мултифункционална кутија за складирање на GHGHF A4 Тример хартија за хартија 31 см должина на сечење за занаетчиска хартија фотографија

DEN 4247.52

Тример за хартија со куќиште за складирање со 5 решетки може да држи ножици, хајлајтер, хартиен клип, бри�

АЈМАЈА Корпи За Отпадоци, Корпа За Отпадоци За Отпадоци За Отпадоци За Отпадоци За Отпадоци Монтирани На Ѕид За Чистење Монтирани

DEN 416.00

☑ Мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со по

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.