• Новак
2/3 пакуваат женски ски -чорапи за скијање сноубординг топли зимски термички чорапи

2/3 пакуваат женски ски -чорапи за скијање сноубординг топли зимски термички чорапи

Вреднување на стоката:
DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

84% памук, 10,1% најлон, 4,2% полиестер, 1,7% спандекс Машинско миење или миење на рацете. Чувајте топло : Овие скијачки чорапи користат памучен материјал со висока содржина, дополнителна перница на коленото и потпетицата, обезбедуваат засилени термички својства и супериорна топлина. Управување со влага : Овие ски -чорапи за жени имаат добра функција за влага за влага, помагаат да ги одржувате нозете суви цел ден и да бидете сигурни дека овие чорапи не се тешки со потење или влажни од снег додека скијаат. Дизајн на средна тежина : Овие ски -чорапи имаат стилски дизајн и инженерски со напредна технологија за да се гарантира совршено вклопување. Лесната дебелина обезбедува совршена мешавина помеѓу удобноста и добар натпревар со вашиот скијачки багажник. Широко користете : Овие женски скијачки чорапи најдобро можат да одговараат на спортови на отворено во студена зима, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, кампување, возење велосипед, трекинг и др. Тие се исто така одличен подарок за ентузијасти во скијање, семејство и пријатели. Останете нагоре : Чорапите за скијање на памук се еластични на врвот може да обезбедат чорапи со високи перформанси од лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони за миење на минерали за минерали Еунанара - женски обични преклопи над лентата за половината, разгорена нога, активен во САД

DEN 617.44

95% памук, 5% спандекс Направено во САД Еластично затворање Миење на рака со ладна вода / не бели / виси или

Lulените на Лулуз Атлетик шорцеви сатенски сјајни делфини шорцеви јога тренингот за трчање панталони салата вежба велосипед кратко црно

DEN 287.84

Сатен Еластично затворање Висококвалитетни ткаенини : Спортските шорцеви се изработени од меки и лесни

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, сива коска кафеава нога печати розово срце

DEN 2.67

100% полиестер Прилагодливо затворање Премиум материјал : високоодделение полиестерска ткаенина и памуч

Womenените 2 парчиња Обични облеки за кратки ракави со кратки ракави со плетенка надолу со кошули врвови кратки панталони поставени со џебови

DEN 1.33

Секси кратко сет на две парчиња за жени, 95% полиестер + 5% спандекс, удобно Затворање на копчињата ? Дизајн

Спортски градници за жени предниот крст на крстосници странични странични чипка спортски градници безжичен притисок нагоре беспрекорен

DEN 2.67

Затворање на кука и очи Само миење на рацете Материјал со висок квалитет Спортскиот градник е изработе�

Shortsенски Бермуда шорцеви лабава случајно летно влечење на краткиот колено, влечете на салон за вежбање шорцеви со џебови со џебови

DEN 63.84

Направени во САД и увезени ♥ ♥ ♥ Ова е азиска големина, се препорачува да изберете големина 12 поголема �

Дами секојдневно градник со затегнување на предните копчиња за предно копче, не се наметнува со челичен прстен женски култури врвови

DEN 0.33

85% полиестер, 15% најлон Направени во САД или увезени ➤ 【Забелешка !!! Womenените секси 2023 година за затворањ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.