• Новак
Станица за полнење на станици за полнење на мобилни телефони бамбус, дрвена телефонска штанд за iWatch & iPhone

Станица за полнење на станици за полнење на мобилни телефони бамбус, дрвена телефонска штанд за iWatch & iPhone

Вреднување на стоката:
DEN 195.20

Пристапност
Во достапна форма

Мала тежина, лесна за носење Мазна текстура, нежен и удобен допир. Исто така, може да се користи за модни украси, да го покаже вашиот квалитетен живот. Природниот бамбус штанд е како цврста градба за подобра стабилизација. Направено од природен бамбус, едноставен и благороден. Опис : Лесна тежина, лесна за носење. Погодно е да го користите вашиот телефон на вашата канцеларија и дома или во автомобилот. Мазна текстура, нежен и удобен допир, има елегантен изглед. Спецификации : Материјал : Изработено од вистинска цврста бамбус боја : природна бамбус боја 2-во-1 бамбус лулка за iwatch & iphone нето тежина : 195 g Големина : 14,2 x 5,9 x 6,1см-5,59 x 2,32 x 2,4inch компатибилна со : за јаболко Гледајте 38мм / 42мм Сите модели за i Phone 6s Plus / 6 S / 6 Plus / 6/5/5 S / 5 C / 5/4 S / 4 за Samsung Galaxy Note 5/4/3/2 за Samsung Galaxy S6 / Edge / S5 / S4 /S3 за Sony Xperia Z4 /Z3 /Z2 /Z1 /Z и друг телефон со кој се шири помалку од 8,5 см внимание : Големината може да биде мала неточност заради различни серии на производите или мерење на рацете. Бојата може да биде малку различна поради мониторите. Ве молиме, земете вистински производ како стандарден, благодарам за разбирањето! Вклучен пакет : 1 x бамбус за полнење на пристаништето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

CA0210 Вратоврска Боја Сина Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен За Рачен Часовник Паметен Часовник Паметен Часовник Големина

DEN 0.67

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (22мм) Еко

Држач за гравитации на jjry гравитација за телефонски вентил за монтирање мобилни мобилни ќелии Поддршка за паметни телефони w/автоматско

DEN 2833.60

1 Безбедноста не ја блокира линијата на видот Операција со една рака, рака е лесна за избор и ставање...

Tortoise со очила за сонце, мобилен телефон стол за преклоплив прилагодлив држач за мобилен телефон Десктоп Док, компатибилен со таблети

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

Полнач За боксови Компатибилен Со Зебра TC58 - Безжичен Полнач За Ѕид За Подмладување , Безжичен Полнач За Ѕид За Подмладување За ЗЕБРА

DEN 799.20

? [МОЌ ДА ОДИ] Полнач За Боксови Компатибилен Со ЗЕБРА TC58 Дизајниран за ваша погодност, Безжичниот Полнач

Телефон Случај Рака Рачен Зглоб Анти-Изгубени Виси Кабел Ѕвезда Лубеница Метал Висат Јаже Мобилен Телефон Ремен Мобилен Телефон

DEN 1128.00

Големина : Како Што Покажува Сликата Материјал : метал Боја : Како Слика Количина : 1 парчиња Пакетот вклу�

Суоман За Apple Watch 40mm Заштитник На Екранот Случај , [ Изгледа Како Ултра Заштитник Случај ] Калено Стакло Уникатен Дизајн Случај Покритие

DEN 207.84

●Компатибилен Модел®Одговара Само За Apple Watch Серија 6 / 5 / 4 / Серија SE 2 40mm Уникатен Дизајн Заштитник На Ек�

Прстен Светло, Lp 10 Selfie Прстен Светло Со Прилагодлив Статив Држач И Држач За Телефон, Затемнувачки Led Прстен Светло За Фотографија/Пренос

DEN 575.84

"Цврст Штанд за статив што може да се Повлече" : lp selfie light ring усвојува висококвалитетна алуминиумска легу�

[2+2 пакет] Галакси S22 Ултра заштитник на екранот, заштитник на фотоапаратот, отпорен на стакло од стакло, ултразвучна поддршка за отпечатоци

DEN 1.00

【Поддршка на ултразвучно отпечатоци што нуди трајна заштита облогата со нафта го намалува собирањето �

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Пуризам Либрем 5 Евергрин - Акупункт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За

DEN 1.67

? Пенкало За Игла Компатибилно Со Пуризам Либрем 5 Зимзелени Активното Игла Не бара никаква форма На спа�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.