• Новак
Адаптерот за AC/AC адаптер за AC/AC компатибилен со Maxim MA661246 MA661250 Fiber Optic Christmas XMAS Tree MW66-1204600A AC12V MAX 55.2VA 60VA 12VAC 4.17A 4,6A 5A 60A 60W CLASS 2 Трансформатор за напојување на трансформаторо

Адаптерот за AC/AC адаптер за AC/AC компатибилен со Maxim MA661246 MA661250 Fiber Optic Christmas XMAS Tree MW66-1204600A AC12V MAX

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Влез : 110 V - 117 V - 120 VAC 60 Hz или 220 V - 230 V - 240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата адреса за испорака Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Подредено ново 12 V 4.17 A - 4,6 A - 5 A 60 W AC / AC адаптер компатибилен со Maxim MA661246 MA661250 Fiber Optic Christmas Xmas Tree / Fiber Optic Epic Trees XMAS AC12 V 4170 MA - 4600 MA - 5000 MA 55.2 VA 60 VA 12 VAC 4,17 A 4.0 VDC Class 2 Трансформатор за напојување на кабелот за напојување PS CHALGER MAINS PSU (со врв на приклучокот за барел. Не конектор со 2-проток. Компатибилен со : Модел : MW66-1204600 A 12 V MAX 55.2 VA приклучок Класа 2 Трансформатор (со врски со приклучок за барел. Не 2-конектор за 2 Подредено ново 12 V 4.17 A - 4,6 A - 5 A 60 W AC / AC адаптер компатибилен со Maxim MA661246 MA661250 Fiber Optic Christmas Xmas Tree / Fiber Optic Epic Trees XMAS AC12 V 4170 MA - 4600 MA - 5000 MA 55.2 VA 60 VA 12 VAC 4,17 A 4.0 VDC Class 2 Трансформатор за напојување кабел за кабел за кабел PS Charger Mains PSU (со врв на приклучокот за барел. Не конектор со 2-проток.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Klkcms Преносен десктоп ѓубре може да организатор на работната површина канцеларија за отпадоци за отпадоци за складирање на отпадоци

DEN 414.24

* Направен материјал од Опп, здрав и издржлив * Погодното корпа за отпадоци го прави вашиот живот поудобе

Алаза есенска сезона лисја на кафеави куполдери Тривети поставени памучни држачи за топла тенџере поставени крајбрежни куќи, топли влошки,

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Знак за знак на парчиња од Велигден дрвени знаци, знак за пилиња, среќен велигденски пиперки, дрвена врата знак за пролетно декорација

DEN 175.84

? ? 【Висок квалитет】 Направено од висококвалитетно дрво Нежните, нетоксични и силни, издржливи Дрвото з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.