• Новак
Резервоар за обнова на течноста за ладење на мотоцикли за заштитен обвивка за обвивка за Yamaha MT07 MT-07 FZ-07 FZ 07 2014 2015 -2020 Додатоци

Резервоар за обнова на течноста за ладење на мотоцикли за заштитен обвивка за обвивка за Yamaha MT07 MT-07 FZ-07 FZ 07 2014 2015

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

『Модел』 За Јамаха МТ -07 2014 - 2020 година, за Јамаха ФЗ -07 2014 - 2020 година, овој производ е модел за надградба, го изменивме новиот изглед 『Материјал』 Направен од напреден CNC алуминиум, анодизирана површина, не е лесна за 'рѓа, згаснување, пауза, е добра алтернатива. 『Боја』 Имаме шест бои, црвена, сина, златна, сива, сребрена, црна, совршено вклопување, нема повеќе изложени резервоар за ладење. 『Инсталација』 Лесна за инсталирање, без измени, не се потребни упатства за инсталација. 『Услуга за клиенти』 Ако размислувате, контактирајте ме и јас ќе се справам со тоа за вас. Модел за Yamaha MT -07 MT07 MT 07 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 2020 за Yamaha FZ -07 FZ07 FZ 07 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 2020 Производ -Куст : 100% сосема нов и висок квалитет -колона -колона : црна, црвена, златна златна боја : црна, црвена, златна злато , Сина, сребрена, сива -материјал : алуминиум за ЦПУ -квантиност : 1 парче -Услоција : 100% сосема ново -INSTALL : Лесен за инсталирање на дизајн 1. Нов дизајн, нов изглед, стилски дизајн, исклучителен занаетчиство, посоодветно за вашиот велосипед. Анодизиран третман, не е лесен за избледување, нема да 'рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Универзален филтер за воздух на Спектер: Високи перформанси, филтер за печење: тркалезно заострен; 3 во/3,5 во/4 во ID на прирабница;

DEN 1147.20

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.