• Новак
Топти 4 сетови ПВЦ-броеви со картички, пластични преносни 0-9 флип резултат, 3-1/8 x 5-1/2

Топти 4 сетови ПВЦ-броеви со картички, пластични преносни 0-9 флип резултат, 3-1/8 x 5-1/2

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

10 картички со број 2 прстени со метални книги. Ширина : приближно. Висина : приближно 5-1/2" (14 см). Направено од тешка пластика (ПВЦ). Дебелина : Прибл. Броевите се прикажани од едната страна. Бројните картички и прстените се спакувани одделно, ве молиме соберете сами. Пребројувањето од 0 до 9. Цена отпорна на вода за 4 комплети, броевите картички и прстените се спакувани одделно. Направено од тешка пластика, секоја картичка е приближно. Дебела 0,3 мм, водоотпорен и отпорен на солза. Големина на картичката со број : приближно. 3-1/8 x 5-1/2 инчи (8 x 14cm), чувајте ги резултатите јасни и лесни за читање од далечина. Соодветната големина и мала тежина го прават тоа да стане совршен резултат за патувачки тенисер, флексибилен за игри во затворен и на отворено и активности за одбројување. Одлични додатоци на DIY вашиот сопствен чувар на резултати или заменете ги картичките за избледени броеви со овие нови картички на вашите стари табли со резултат. Сет од 0-9 картичка за резултат и 2 метални прстени, број од едната страна; Цената за 4 комплети, броевите картички и прстените се спакувани одделно. Направено од тешка пластика, секоја картичка е приближно. Дебела 0,3 мм, водоотпорен и отпорен на солза.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Виктор 940B 10-цифрен Напреден научен калкулатор со 2 линиски дисплеј, батерија и соларна хибридна моќност LCD дисплеј, одлично за студенти

DEN 188.48

10 цифри 2 линија непречено за лесно гледање 240 функции, вклучувајќи квадратни и кубни равенки, координир�

Ffpaw 2 Парчиња Козметички Кеси за жени, Карирана Торба За Шминка Чанта За Патување Тоалетна Торба Организатор Козметичка Торбичка

DEN 175.84

●Брз Избор : вкупно ќе добиете 2 пакети торба за шминка и треба само да го отворите патентот, сите предме�

Модерен држач за чадор со црни метали за хотелска канцеларија, штанд со чадор со двојни слоеви, интегрирано формирање на трска стапче/пешачки

DEN 3.33

● Трајни : Целокупната метална матна конструкција со цврста основа обезбедува рамнотежа и поддршка пот

3дроза Зелени, Црвени И Сини Празнични Орнаменти На Сина Позадина Кои Сакаат Среќен Божиќ И Среќна Нова Година Патување Кригла, 14 мл, Разнобојни

DEN 0.67

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

Шарена вратоврска боја се врти санитарна торба за складирање на салфетки, преносен период, торбички торбички за период за период

DEN 596.80

Заштитете ја приватноста : Санитарната торба за салфетка може да ја заштити вашата приватност за време �

Комплети За Вечера Со Меламин кокореа - 12 Парчиња Сини Чинии И Чинии, Нераскинливи Лесни Летни Јадења За Внатрешни Надворешни, Безбедни За Миење

DEN 559.84

[Упатства за нега] безбедна Машина за Миење Садови НА ГОРНАТА РЕШЕТКА Не користете во микробранова или к

Неродеко Стакло Овошје Плоча Високи Нозе Снек Десерти Послужавник Нордиските Кекси Стои Бонбони Складирање Коцки Десктоп Едноставен

DEN 3.00

Стаклена Овошна Чинија Високи Стапала Закуски Десерти Послужавник Нордиски Штандови За Кекси Садови З�

Никон 85мм ф/1.4 Г АКО Аф-С Никор Леќа, Пакет Со Авангард ВЕО 2 ОДИ 235цб Комплет За Статив Од Јаглеродни Влакна, Комплет За Филтрирање Прооптик

DEN 0.33

Никон 85мм ф / 1,4 Г АКО АфС Никор Леќа ХБ55 Бајонет Леќа Хауба ЛЦ77 ПрилепувањеНа Капачето На Предната Леќа

Униси Чанта За Шминка, Принцеза Круна Розова Торба За Козметика Пренослива Торба За Патнички Воз Организатор На Футроли За Додатоци Случај

DEN 191.84

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

Hying големи летни лакови за венец, летен венец лакови океански морски бран лакови сина жолта бурлап лак за одмор фарма занаетчиски

DEN 159.84

? Овие исклучителни празнични лакови се доволни за вашата секојдневна употреба и додаваат специјални ч�

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со честа M2-803L за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика

DEN 1497.60

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со честа M2803 L за �

1 ПАРЧИЊА Комеморативни Монети На Кралицата Елизабета ВТОРА, 1952-2022 Платинестиот Јубилеј На Нејзиното Височество Кралицата Нециркулирана

DEN 0.33

♛ [Платина Јубилејна Прослава ] Комеморативната Монета На Кралицата Елизабета ВТОРА е дизајнирана да г�

Ауневн Таванска Светилка Тавански Вентилатори Со Светилка Модерна Лер Современ Преклопен Кристален Тавански Вентилатор Со Лесен

DEN 0.33

Спална Соба, Дневна Соба,Трпезарија,Читална,Кујна, Фоаје, Ресторан, Трговски Центар Итн Моторот Е Израбо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.