• Новак
Зандо девојки балетски хулахопки за девојки за деца со нозе со нозе танцувачки чорапи за деца еластични училишни униформа хулахопки за девојчиња

Зандо девојки балетски хулахопки за девојки за деца со нозе со нозе танцувачки чорапи за деца еластични училишни униформа хулахопки за девојчиња

Вреднување на стоката:
DEN 183.84

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетна ткаенина Материјал : Девојките хулахопки се изработени од висококвалитетен материјал, мек и пријателски за кожата-не се намалуваат. Ткаенината на хеланките на девојчињата е мазна и дише, што ја прави вашата принцеза да се чувствува пријатно цел ден. Големина и боја : Балетските хулахопки за девојчиња имаат 4 големини за да ја исполнат најголемата побарувачка на вашите деца : 1-3 T (27,56 "-35.43"), 3-6 X (35,43 "-43,31"), 6-9 години (43,31 " 51,18 "), 9-14 години (51,18" -62,99 "). Постојат многу слатки, свежи и прекрасни бои за да изберете, како што се црвени хулахопки, зелени хулахопки, голи хулахопки и така натаму. Дизајн : Девојките танцуваат хулахопки со препони со облик во форма, одржуваат совршена верзија, не е лесно да се спушти и тенок вклопување без врзување. Комплетен дизајн на нозете удобно , Заштита на нежната кожа на вашата принцеза. Карактеристики : Хулахопките за мали деца со висока еластична лента за половината му овозможуваат на вашето бебе да се движи флексибилно, останува удобен цел ден. Свежите бои можат лесно да одговараат на различни стилови на облека и фустани. Повод : Хулахопките за танцување се погодни за сите сезони и се од суштинско значење за модерните девојки да го водат трендот. Можете да ги носите хеланките за час, костуми и јога. Чорапите на девојчињата не се само за танцување, туку и одличен избор да одговараат на секојдневното носење. Совршен за палто за ветерници, здолништа, фустани, училишна униформа и чизми. Висококвалитетна ткаенина. Материјал : Девојките хулахопки се изработени од висококвалитетен материјал, мек и пријателски за кожата-не се намалуваат. Ткаенината на хеланките на девојчињата е мазна и дише, што ја прави вашата принцеза да се чувствува пријатно цел ден. Големина и боја : Балетските хулахопки за девојчиња имаат 4 големини за да ја исполнат најголемата побарувачка на вашите деца : 1-3 T (27,56 "-35.43"), 3-6 X (35,43 "-43,31"), 6-9 години (43,31 " 51,18 "), 9-14 години (51,18" -62,99 ").

Главните карактеристики

Избор на клиент

Грдите Божиќни џемпери за жени 2022 Трендовски врвови со долг ракав паѓаат нолвети Божиќна празничка екипаж на џемпери врвови на врвови

DEN 2.00

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден Ако

Foaincore 6 Пакет Деца Лето Сламена Шапка За Девојки Тркалезни Цветни Очила За Сонце Плашило Капа Флопи Шапка Со Сончоглед Очила За Сонце

DEN 1.00

слама Затворање на кука и Јамка Машинско Перење Сигурен Материјал за Вас : капи за сонце за деца е израбо

Тинејџерска девојка против вратот Спандекс блузи врвови кратки bellвонки ракави плетени обични летни есенски блузи 2023 облека трендовски

DEN 3.00

2023 врвови за идеи за подароци за тинејџери 99% Кратки врвови на bellвончето ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни �

Ксухал 100 Пара Деца Тркалезни Очила За Сонце Слатки Ретро Очила За Сонце Рефус Круг Шарени Очила За Мали Деца За Девојчиња Момчиња На Отворено

DEN 991.84

Увезени Пластична рамка НеПоларизирани Доволна Количина : има 100 пара слатки тркалезни очила за сонце з�

Девојки за девојчиња за девојчиња за девојчиња, атлетични плен, кратки 2 парчиња, спортски активни сет танцувачки облеки на леотард

DEN 3.33

Еластичен, полиамид, спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Сет вклучуваат : 1 PC на резер

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.